Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van sok magányos férfi...

Miért van sok magányos férfi túl nagy a hölgyek mércéje?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"egy nőt meg kell hódítani, és nem arra várni, hogy az magától széttegye a lábát."


Én próbáltam azt is.

Tudod, mi van akkor?

Megijed és elszalad.

2013. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A férfiak nem akarnak költeni, ezert nem is kezdeményeznek, h semmilyen felelösség ne terhelje= nem akar bizonyitani, udvarolni

Nem hisznek semmit, csak maguknakvalók

2013. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A férfiak nem akarnak költeni, ezert nem is kezdeményeznek, h semmilyen felelösség ne terhelje= nem akar bizonyitani, udvarolni

Nem hisznek semmit, csak maguknakvalók



- te miről beszélsz? költés alatt mit értesz,mert a 40ezer ftos csizmát nem is veszem meg a p.nád alá,mellesleg,az magad dóga te magadnak ezt a fajtát fogtad ki..sajnállak

2013. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

En nem fogtam ki semmit

Csak annyit akarok mondani, h van sunyi pasas , akinek megfelel, h a nö kezdeményez, csomó terhet levesz a válláról

2013. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy a férfiak is gyakran futnak olyan nő után aki nem az ő súlycsoportjuk. Közben pedig nem veszik észre, hogy a saját szintjükön lévő nőt érdeklik.
2013. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15nél a pont.
2013. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Válasz 10-esnek. Talán nem társkereső oldalakat, hanem kifejezetten asszonykereső oldalakat kéne létrehozni. Csak valakinek megkéne ezt csinálni. Nemde?
2013. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy csak a csúnyácska pasik udvarolnak. Hányan udvaroltak már nekem is... és tényleg rendesek,aranyosak, de egyszerűen csúnyák:/ A jóképű férfiak meg valahogy elbújnak a sarokban:) (vagy van nőjük:D)
2013. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ha komolyan érdekel a téma, leírom az igazságot, nem tudom említették e:


a nőknek csak a jóképű férfiak férfiak, ők is ugyanolyan felszínesek, mint a férfiak(csak álszentebbek), tehát a kapós férfi sosem udvarol, egyszerűen "van".

ha egy csúnya félénk srác udvarol, az zaklatás, ha don juan, az jöhet.


ráadásul a nők sokszor lusták is, és ha a férfinak nem tetszenek, a férfi rögtön impotens meg elvárja hogy a nő menjen oda. pedig csak túl jóképű ahhoz, hogy udvarolnia kelljen és kapkodjon alsóbb kategóriák után.


a probléma a kategóriákkal az, hogy a legutolsó ronda lányt is meg akarja "szeretni" valaki, ezért ők is emgtehetik, hogy nem az alsókategóriás fiúkat választják.


a férfiak versenyeznek, míg a nők csak tárgyak ebben az üzletben. csak a férfiak veszíthetnek és az igényesebb nők (0,001%).


ezt majd sokan elutasítják (főképp nők és a nekik hízelgő férfiak), de ha lesz pár év tapasztalatod az ismerkedésben, és nyitott szemmel jársz, rájössz, hogy valahogy így van ez.


csak hogy apró utalásokat ejtsek, nézd meg a vendégmunkások, hajléktalanok, boldog emberek, átlagéletkor nemi eloszlását. keresd az okát.

2013. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

" a legutolsó ronda lányt is meg akarja "szeretni" valaki, ezért ők is emgtehetik, hogy nem az alsókategóriás fiúkat választják."


Ez a tatai diszkóban van így? Vagy honnét merítetted a reprezentatív mintát?:)

Én nem vagyok csúnya, de az van, amit már mondtunk: nem udvarolnak. Nem, nem akarnak megszeretni. Nem jön senki.

Az is igaz, hogy nem járok diszkóba.:)



"a férfiak versenyeznek, míg a nők csak tárgyak ebben az üzletben. csak a férfiak veszíthetnek és az igényesebb nők (0,001%)."


Te hogyan éreznéd Magad, ha csak tárgy lennél egy üzletben? Szerinted érezhetnél veszteséget vagy nem?

2013. nov. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!