Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok egyedülálló (magányos) huszon-harmincas éveikben járó férfi?

Figyelt kérdés
Tágabb ismerősi körömben rengeteg fiú van egyedül, mert nem találja a párját, közben lányok közül alig ismerek egyedülállót. A szomorú, hogy sokan ebbe már bele is törödtek, nem keresnek párt, berendezkedtek az egyedüllétre. Vajon miért van ez szerintetek mi az oka?
2012. júl. 3. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem áll össze a kép: a statisztika szerint több a lány, na már most ha átlagban van pájuk, akkor fiú a párjuk szóval nem értem... amúgy elhiszem, hogy ezt látod, de akkor sem értem:)
2012. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányok között is sok a nem tartós(!) kapcsolatban élő, az én ismeretségi körömben legalábbis. Nekik általában mindig(!) akad partnerük, de a partnerek pár havonként váltakoznak. Ne "rossz" lányokra gondolj, de egyre több az olyan "szingli" aki nehezen köteleződik el. Azért nem látni gyakran egyedülálló lányt, mert könnyebben kapnak alkalmi/tartós/akár "végleges" partnert is.


Míg fiúk esetében nehézkesebb a dolog. Ők többet vannak egyedül ennek folytán.

2012. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Patrik: valószínűleg a "magányos" huszon-harminc körüli férfiaknak is volt már barátnőjük.

De ahogy említettem, a szakítás utána barátnő valószínűleg akár következő héten összejöhetett másvalakivel, ha akart. Míg egy fiúnál ez kissé nehézkesebb.

2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz, de akkor ebból az jön, hogy egy bizonyos számú férfi van egy nagyobb számú nővel. Mert pl most ha pl 10 a lakosság száma és 6 a nők száma és abból 4nek van párja, akkor az azt jelenti, hogy 4 férfinek is van párja.
2012. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Azért van több nő mert a férfiak életkora általában rövidebb, tehát mondjuk 70 felett biztos kevesebb férfi van mint nő.


A nők nem keresnek párt hanem a szájukba repül a sültgalamb. Eldöntik hogy aki udvarol nekik attól akarnak e valami vagy sem.

A férfiaknak viszont keresni kell egy lányt aki bejön nekik és akinek ők is bejönnek, ez utóbbi már nehezebb.

Nem elég ha bejössz neki. Legyen humorod, legyen pénzed.


Én sokáig nem foglalkoztam a csaj témával. Alig van lány ismerősöm és szinte mindegyiknek van már barátja, akinek nincs az meg nem is akar most.

Időm nincs nagyon csajozgatni mert hétköznap korán reggel kelek és késő délután vagy este érek csak haza a munkából. A hétvégéből meg kevés van :D

Ha lenne barátnőm akkor hétköznaponként csak úgy tudnék vele találkozni hogy este átjön 1-2 órára vagy én megyek át hozzá.

2012. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Utolsó jókat írsz. Mellesleg születni is több kisfiú születik valamivel.

De nagyobb a férfiak halandósága, már gyerekkortól kezdve. A fiatalok között viszont könnyen előfordulhat, hogy még több a fiú/férfi.


Annyiban nem értek egyet, hogy a pénz.. a humor igen. De az én nőismerőseimnek egyre inkább a külső, nem pedig a pénz számít a humor mellett.

2012. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Gondolkoztam, ha kislétszámú férfi lenne most tegyük fel "állandó/tartós" kapcsolatban nagy létszámú nővel..nos, akkor sem láthatná azt a kérdező, hogy minden egyes nőnek van párja, míg egyes férfiaknak nincs.


Ugyanis ez azt feltételezné, hogy 2-3 nő osztozkodik egy férfin. Ez még el is képzelhető, "szerető" szinten, de akkor titokban tartják, nem mászkálnak ide-oda az utcán.

2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

5!

A nők nem keresnek párt hanem a szájukba repül a sültgalamb. --> ezzel nem értek egyet, nagyon nem. sokszor a nőknek nem is az a férfi udvarol, aki tetszik nekik. most zért jöjjenek össze vkivel, mert muszáj vkit választani az udvarlók közül?


nekem rengeteg egyedülálló nő és férfi ismerősöm van. a nők ugyanúgy szenvednek, mint a férfiak. és ez a pénz dolog meg kissé gáz duma már. a férfi küzdjön és képes legyen eltartani a családját, ne pedig lusta g*eci legyen...

2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha a nőnek már tetszik valaki akkor miért nem próbálja annak az egyénnek a tudomására hozni, és nem pedig hagyni hogy másik férfi közel kerüljön hozzá?
2012. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Na meg ott van az is, hogy bizony egy-egy szép fiúnak több szép barátnője is van egyszerre, mert megteheti, szóval kedves első válaszoló, ezért van az, hogy úgy tűnik több a szabad nő, pedig valójában nem, mert egy helyes, űberszexi pasira jut legalább 3-5 szép nő, akit hülyítenek.


Mi átlagos vagy ronda pasik meg nem kellünk még a csúnyább lányoknak sem, mert az ő igényeik is az egekben vannak és nekik is jóképű, magas pasi kell minimum.


Ja és vicc, hogy bizony ilyen is van. Láttam én már olyan ronda, köévr lányt buszon, hogy még sajnáltam is szegényt, emlékszem mondtam is magamban, hogy na ennek a lánynak sem lehetett még pasija, erre leszáll és nem egy atom űber hapsi várta, csókolóztak is egyből. Klassz, enynit arról, hogy a lányok nézik a belsőt jobban és a fiúk a külsőt.


De tényleg a mai lányok sokkal válogatósabbak külsőre én ezt tapasztalom és látom. Sok fiú meg inkább lejjebb ad az igényeiből és végső elkeseredésében megpróbál összejönni egy kövér, csúnya lánnyal, de persze ez sem jön össze mindenkinek és ők maradnak egyedül még harmincéves korukban is.

2012. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!