Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig fogom még kívülállónak...

Meddig fogom még kívülállónak érezni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 15 éves lány vagyok és folyton azt érzem, hogy semmi közöm a velem egykorúakhoz. Állandóan kívülállónak érzem magam.

Ha leszűkítem a kört az osztálytársaimra (38-an vagyunk), ott vannak a lányok, akik tökéletes H&M próbababának öltöznek, nem törődve azzal, hogy a fél város ugyanúgy néz ki vagy épp hogy nagyon nem áll jól nekik az a ruha, akik minden hétfőn fennhangon beszélik meg, hogy pénteken kivel smároltak/mit csináltak részegen, és utána csodálkoznak, hogy r*bancnak tartják őket, akik az egy hétig tartó kapcsolatuk alatt végig hangoztatják, hogy imádják a másikat, holott a 7 nap alatt is fűvel-fával csalták egymást. Ez miért jó? Sose fognak felnőni és ez a korosztály örökre ilyen marad?

A fiúkat már meg sem említem.

És ha a tanulást nézzük, én érzem kínosan magam, amikor jó jegyeket kapok, mert szerintük ez gáz és lestrébereznek, amiért nekem számít a jövőm. Ez nekik miért baj?

A félreértések elkerülése érdekében, nem egy 150 centis, 80 kilós féltékeny idióta vagyok, cseppet sem érzek irigységet az irányukba, csak ez a véleményem. Tisztában vagyok a saját hibáimmal, nem érzem magamat tökéletesnek, mielőtt valaki felhozná, hogy túl könnyen alkotok véleményt másokról. Már öt éve osztálytársaim az említett személyek, szóval mondhatni ismerjük egymást.

Velem van a baj és ez lenne a normális?


2013. nov. 29. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nem nincs veled semmi baj, :) én is ilyen vagyok/voltam bár idősebb vagyok mint te .. az ilyeneket nevezi a "szakirodalom" mai divatos szóval lájkk*rvának gondolom a facebook tele van velünk, és azzal hogy épp mit csinálnak illetve ez a facebookos dolog készteti őket arra h olyanok legyenek amilyenek .. ha szeretnél beszélgetni csak úgy írj nyugodtan :)
2013. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, addig jó még ilyen téren kilógsz a sorból! Ne állj be a sorba közéjük, legyél egyéniség, és legyen fontos a jövőd!

Stréber vagy? Naés, nem hiszem hogy te fogsz majd wc-t pucolni később, vagy élősködsz anyuciék nyakán, míg ők majd semmire sem viszik az életben...(nem részletezném tovább)

mivel IQ szintjük feltételezem alacsony, ezért zavarja őket a normális viselkedésed, őszintén szólva ez meg legyen az ő bajuk :)

2013. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!