Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mások is gondolkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mások is gondolkoznak még így? Kezdem kívülállónak érezni magam a mai világban

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy engem nem érdekel a pénz, teljesen hidegen hagy, hogy a barátom hogy áll anyagilag. Nem érdekel ha csóró, sőt, inkább az előny, ha nem túl jómódú. Mivel én sem vagyok az. Amire pedig szükségem van, megteremtem magamnak, nem másnál kunyerálom ki.

Mostanában viszont egyre több olyan sztorit hallok, ahol a nő csak a pénz miatt van a férfival. Én ezen meg vagyok botránkozva, egyrészt hogy lehet így kihasználni valakit, másrészt pedig ebben az elfásult világban már nem számít a szerelem? Hogyan lehet együtt lenni valakivel, akihez nem vonzódik az ember? Kárpótolná a vagyon? De hát a pénz nem boldogít... vagy legalábbis szerintem nem.

Ha valakinek elmondom az álláspontom, mindig le vannak döbbenve, lassan már meg sem merek mukkanni ilyen témában. Volt, aki komplett idiótának nézett, mert lekoptattam egy milliomos pasast, mivel nem tetszett. Még én éreztem magam hülyén utána.

Most tényleg én gondolkodom furcsán, vagy mindenki más?


2013. aug. 27. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lehurrognak, akkor ne reklámozd az álláspontodat,ami szerintem tök normális nem is azért, csak felesleges csatázni ilyenek miatt, úgysem tudod megmagyarázni nekik. Nem tudom az én környezetemben olyan a kevesebb, aki a pénzre nyomul.
2013. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van! Válasszuk azt akit igazán szertetünk! :)
2013. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Újabb szín az "Ember Tragédiájában". Minden szín vége előtt érdektelenségbe zuhanó közöny, majd egy villanás, tisztulás és kezdődik minden előröl.

Mi is egy ilyen színben játszunk és közeledünk a villanás felé. Remélem nem atom lesz...

2013. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NAGYON ILYEN NŐT AKARNÉK MEGFOGNI :)
2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül... :) De azért még páran vagyunk ám! Vannak olyan barátnőim nekem is,akiknek sokat számít h pénzes legyen a hapsi,de vannak olyanok is,akiket nem érdekel.

Én személy szerint inkább jönnék össze olyannal,aki nem egy gazdag srác. Az eddigi pasijaim sem voltak pénzesek. Szerintem a legtöbbjük emberileg is jobb! A gazdagabb fiatalok el vannak kényeztetve,megkapják a szülőktől a menő kis kocsijukat,stbstb,de aki nem ilyen pénzes,az megdolgozik mindenért,van élettapaszatalatuk... De nem akarok általánosítani! Csak eddig ilyeneket tapasztaltam. Egyébként mi sem állunk anyagilag rosszul,sőt...És volt hogy azt hallottam vissza,h a pénzem miatt kellettem volna ennek v annak a srácnak. Szerencsére eddig kiszúrtam az ilyeneket. Meg ismerek is olyan csajt,akivel azért volt a pasija,mert gazdag a csaj,és kihasználta csak. Szóval pasiknál is azért vannak ilyenek...:(

20/L

2013. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pénz nem boldogít, de a hiánya boldogtalanná tehet.

Ez nem jelenti azt, hogy bármelyik fél kihasználhatja a másikat.

Nekem éppen az a bajom, hogy nekem több van mint a fiúmnak, és ez frusztrálja őt.

2013. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végre egy normális lány, a sok selejt között! Puszillak!
2013. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!