Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit kéne tennem,...

Nem tudom mit kéne tennem, valaki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim folyton szekálnak, de ha valami balhé van akkor azért könyörögnek, hogy ne köpjem be őket. DE ha valamiben nem vagyok partner akkor meg piszkálnak. Szüleim nem értik meg, hogy nem szeretnék ebbe a suliba járni, mondván " Ne legyél kibúvó ez egy jó kis osztályközösség!" Tavaly amikor azt találták ki hogy lógjunk angolról, én nem szerettem volna és lementem a terembe. Utánam jöttek és meghúzták a hajamat meg kirángattak a teremből. Szünetekbe hogy elkerüljem ezeket az incidenseket a könyvtárba menekülök. Ha azonban nincs nyitva a tanári elé megyek. Sajnos tudom , hogy milyen pletykákat terjesztenek rólam, és ez nem esik jól!De tőlem várják hogy odaadjam a leckéimet ha meg nem adom nekem esnek. Nem tudom mi bajuk, talán az hogy nincs facebookom vagy logopédiára járok, vagy hogy nem szeretem a pop zenét. DE ha valamit mondok hogy nem kéne akkor meg kigúnyolnak hogy tanárok kedvence meg mintalány-nak hívnak. De nem szólok egy rossz szót se, nem akarom hogy rosszabb legyen. Szinte minden este álomba sírom magam mert már azt se tudom kihez forduljak. Elegem van. Valaki? 13/L

2013. dec. 11. 14:44
 1/3 egytizenhétéveslány válasza:
Szerintem magyarázd ezt el a szüleidnek olyan őszintén és pontosan, ahogy itt is leírtad, akkor biztosan meg fognak majd érteni és segíteni fognak. Ezen kívül menj el egy pszichológushoz, "erősítsd meg a lelked" és állj ki magadért, esetleg osztályfőnöki/más tanári segítséget is bevonva. Szerezz barátokat iskolán kívül, úgy majd egyszerűbb lesz kitartanod. :)
2013. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
állj ki magadért,ne hagyd hogy pár idióta tönkretegyen különben beleőrülsz,mond meg nekik hogy eleged van abból hogy csicskásnak néznek,ne lássák hogy sebezhető vagy mert annál jobban piszkálnak, ne is ad oda a házidat nem éri meg,ebben a patthelyzetben döntened kell vagy velük vagy ellenük ha velük vagy akkor csináld mindennek az elenkezőjét ha nem állj a sarkadra
2013. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon buta szüleid lehetnek:(


Engem is mindig így bántottak, de egy idő után nekiálltam verekedni és abbahagyták. Javaslom neked is. Amúgy én is jó tanuló voltam akkor és nem utáltak meg emiatt a tanárok. Bár ez egy igen gyenge iskola volt. Amúgy én úgy kerültem el mindig ezeket a vadbarmokat, hogy mindig az utolsó utána pillanatban mentem be a terembe. Rossz élmények voltak ezek, de tanulságosak.

2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!