Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan törődjek bele, hogy...

Hogyan törődjek bele, hogy magányos leszek valószínűleg örökre?

Figyelt kérdés

Nem bírnak engem elfogadni az emberek, egyre jobban csak elfordulnak tőlem meg minden. Persze azt senki nem mondja el, mi baja van velem. Lehet csak úgy jön, valami mindig azt súgja nekik, hogy velem nehogy barátkozzanak.

Nagyon úgy néz ki, nekem ez a magányos sors jutott, emberekhez nem értek, nem tudok kialakítani semmilyen kapcsolatot senkivel, maximum csak azt tudom elérni, hogy kerüljenek, utáljanak. Nincsenek haverjaim, barátaim, barátnőm, semmi ilyesmi. Lassan el kell kezdenem beletörődni a magányba, az örökös, életem végééig tartó magányba, de hogyan? Mert rossz látni, hogy mindenki milyen boldog a társaságával, én meg csak magamra számíthatok és mindig egyedül vagyok.


2013. dec. 20. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Detto mint én :(
2013. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemetek, korotok?
2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LeftBehind ***** válasza:

Nekem ugyan van pár haverom akikkel néha ki tudok járni,de szerelmi téren én is ugyanott vagyok. Elég szar hogy a 40 éves szűzről nem egy szerelmes komédia hanem a jövőm jut eszembe....


20/F

2013. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Majd megszokod!Vannak ezzel így mások is! 30f!Meg te lehet azt látod hogy mások boldogok,de közben ezernyi baj és gond és alljasság van a fülük és a barátságuk között.Az sem jobb,a párkapcsolatokról meg nem is beszélve!Tanuld meg hogy nem minden arany ami fénylik.......Ja és persze nem jó egyedül lenni,de lehet a sok pár és ember akiket te boldognak látsz lehet nagyrészük meg csendre nyugalomra vágyik a hajtós hétköznapok alatt és nem teheti meg de te meg igen!Nem piszkál és ugráltat senki......stb...találj egy hobbit,kirándulj.....
2013. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!