Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek, ha egy 30...

Mi a véleményetek, ha egy 30 éves nő teljesen egyedülálló, és még a közelben sincs, hogy saját családja legyen?

Figyelt kérdés

Rólam van szó sajnos, nincs párkapcsolatom, pedig szeretnék, mert jó lenne egy saját család.

Az összes korombeli ismerősöm házas vagy már van gyermek, mindenki szépen halad az életben én meg stagnálok.

Volt több férfi is az életemben, de férjnek, apának egyiket sem tudtam volna elképzelni....

Eljárok programokra a barátnőimmel, és beszélek is férfiakkal, de semmi nem alakul. Sajnos kilátástalannak látom, hogy a közeljövőben megismerek valakit.



2013. dec. 27. 15:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
én is így érzek,pedig én 5évvel fiatalabb vagyok mint te kérdező..
2013. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ne görcsölj rá. Hagyd, hogy a sors alakítsa neked ki.És ha úgy adódna, hogy mégsem lett családod, gondolj arra, hogy ennek emg van a szép oldala is, mert egy gyerek sok gonddal is járhata boldogság melett
2013. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
3%
Aki nem talál 30 éves korig párt, az ez után sem fog. Kérdező, neked már nem lesz családod.
2013. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy az utolsónak, csak körülöttem van vagy 4 ember aki 30 felett talált párt és egyiknek most született gyerek 38 évesen, de a többi is tervezi.
2013. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
16%

13-as vagyok.

30 évesen ha talál is párt, az már nem lesz az igazi. Egyébként is nagyon ritka, hogy valaki 30 évesen talál magának egy normális embert, akivel tudna családot alapítani, le tudná vele élni az életét. Körülbelül 1:1000000 az esély.

2014. jan. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom ,hogy aki korán összeáll valakivel az válik el nagyon hamar, aztán rakosgatják a pulyákat ide- oda. Egy 30 as már érettebb fejjel gondolkodik,tudja mit akar és tudja hogy egy helyes pofika meg egy fellángolás még nem elég egy hosszútávú kapcsolathoz.
2014. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
0%

13-as vagyok.

Utolsó, jól mondod: Egy fellángolás nem elég egy hosszútávú kapcsolathoz. 30-esen már fellángolás sincs. Így hiába van érett gondolkodás.

2014. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem irtál legalább egy várost? Valaki hátha megmozdulna. Adj eséjt a dolognak.
2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 driverboy válasza:
100%
Teljesen korrekt az utolsó válaszoló hozzászólása :)
2014. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok ide leírni magamról semmit, mert nem itt szeretnék ismerkedni.

Az ismerkedéssel amúgy nincs problémám, mert egy csinos, élettel teli nőnek gondolom magam. Férfiakkal is ismerkedek, csak sajnos már megvannak az elvárásaim (megjegyzem nem irreálisak)

2014. jan. 4. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!