Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek, ha egy 30...

Mi a véleményetek, ha egy 30 éves nő teljesen egyedülálló, és még a közelben sincs, hogy saját családja legyen?

Figyelt kérdés

Rólam van szó sajnos, nincs párkapcsolatom, pedig szeretnék, mert jó lenne egy saját család.

Az összes korombeli ismerősöm házas vagy már van gyermek, mindenki szépen halad az életben én meg stagnálok.

Volt több férfi is az életemben, de férjnek, apának egyiket sem tudtam volna elképzelni....

Eljárok programokra a barátnőimmel, és beszélek is férfiakkal, de semmi nem alakul. Sajnos kilátástalannak látom, hogy a közeljövőben megismerek valakit.



2013. dec. 27. 15:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
Benned is lehet a hiba, nem csak a férfiakban. A biológiai órád pedig ketyeg, ezt vedd figyelembe. Nem azt mondom, hogy csak ezért jöjj össze valakivel. De, ha akarsz saját gyereket, erre is figyelj oda.
2014. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt látom ,hogy aki korán összeáll valakivel az válik el nagyon hamar, aztán rakosgatják a pulyákat ide- oda. Egy 30 as már érettebb fejjel gondolkodik,tudja mit akar és tudja hogy egy helyes pofika meg egy fellángolás még nem elég egy hosszútávú kapcsolathoz."


Egy bölcs aki ezt írta. Nem is lehet nagyon überelni, csak nyomok egy +1-et! :)

2014. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A 13-as válaszoló fejében meg komoly gondok vannak, de majd rájön, ha egy túl korai házassága dől be, és ott lesz 30-40 évesen szingli szülőként...
2014. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia. Végül H alakult az életed? Lett családod? Én is abban a cipőben járok mint te. 30 évesen szingliként sajnos de én is szeretnék családot vagyis már akartam gyereket szülni csak átvertek.
2023. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!