Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz aki itt a gyk-n tölti a...

Lesz aki itt a gyk-n tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lesz
2013. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hajjjaj biztos hogy lesznek itt ilyen emberek.

Én is otthon szilveszterezek, bár kitudja lehet elnézek erre arra még nem tudom.

De én nem fogok rázoomolni erre az oldalra az is biztos.

Nekem 2014 a változásról fog szólni és mivel egyedül leszek úgy is mert sajnos sok minden összejött manapság így neki állok tenni majd a jövőmért!

2013. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondom már 2 éve.
2013. dec. 31. 10:28
 4/20 anonim ***** válasza:
Bár nem lógok itt egész este, mivel itthon leszek és tv-t nézek csak, közben 1-2szer lehet felnézek ide is.
2013. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én otthon leszek de nem itt fogok szilveszterezni inkább tvzek az ősökkel.
2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tavaly itt szilvesztereztem, és elég szar évem volt... :D Na jó, annyira azért nem volt borzalmas, de idén próbálok nem itt átlépni 2014-be, biztos, ami biztos. :D

Itthon leszek, de hanyagolom a gépet az éjféli órákban, majd hajnali 1 körül felnézek, hogy hogy ünnepeltétek itt az újévet. :)

2013. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy lesz a szilveszter. Egy barátom van a környéken, de ő mindig az utolsó pillanatban dönt el mindent, úgyhogy fogalmam sincs. De egyelőre az a terv, hogy itthon leszek és kockulok, így lehet, feljövök majd ide is, de nem biztos. Nincs nagy kedvem a szüleimmel lenni, mert állandóan rossza kedvük.
2013. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Igen, én is ezt mondom már 2 éve."


Az a baj, hogy csak mondogatod és másokat is lehúzol vele. Ezért töltöd a gyk-n a szilvesztert.:)

2013. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én a Gran Turismo 6 előt fogom tölteni.
2013. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy csak mondogatod és másokat is lehúzol vele. Ezért töltöd a gyk-n a szilvesztert.:)"


Nem igaz, mert már ma hozzákezdtem a változtatáshoz, tehát nem várom meg az újévet. Ez egy időleges katarzis amely most motivál, hiszen így év végén megint szembesülök azzal, hogy minden szar, ellenben holnap ez az állapot átmegy és megint olyan nem törődöm leszek. Azonban, ha a mai napot végiggyűröm akkor holnap már máshogy fogok felkelni, tehát nem csak egy üres fogadalommal.

2013. dec. 31. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!