Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz aki itt a gyk-n tölti a...

Lesz aki itt a gyk-n tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Biztos, de én kizárt, itthon leszek, de nem ezen az oldalon, a sok agyhalott kérdéssel együtt...
2013. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Amado atya ***** válasza:
Lesz bizony. Válogatom a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, és tolom fel napisz*arra.
2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az év legtrollkodósabb napja. Ami ma este itt lesz, az felér egy tv-s szilveszteri műsorral!
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na, akkor alig várom :D
2013. dec. 31. 14:52
 15/20 anonim ***** válasza:

A tv szilveszteri műsorától még itt lógni is jobb..gondolom én, ahogy elnéztem a műsort.

Frizbi..:( Meg unalomig ismételt filmek..meg nosztalgiázzunk műsor.

Hosszú az éjszaka, én visszajövök, mert megunom a tv kapcsolgatást.

Aludni meg nem tudok, a petárdázástól nem csak a mi, hanem az egész utca kutyái idegroncsok lesznek, vonyítanak, menekülnének. Meg tudom őket érteni...

2013. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is itt leszek és lélekben felkészülök az új évre ,ez lesz az utolsó gyik-os szilveszterem és elkezdem élni a saját életem 2014 az én évem lesz ;)
2013. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mi kutyánk már a pincének a legeldugottabb sarkában csücsül a párnáján, az éjszakát már ott tölti...
2013. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 31. 17:40
 19/20 anonim ***** válasza:

Azért nem bánnám, ha betiltanák ezt a hülye petárdázást...mi abban a jó, hogy dobálnak egy ilyen hangos sz@rt, ami bármikor lerobbanhatja az ember kezét? Olyan hülyeség a petárda, sosem értettem, mit eszik rajta ez a sok hülye.

Én lehet, néha felnézek, de nem tudom, még mi lesz. Úgy néz ki, hogy kockulni fogok. Egyik barátom mindig az utolsó percben szól, hogyha esetleg van kedve valamihez, úgyhogy ez is közbejöhet...bár a rohadt szemét petárda miatt érdekes lenne sétálgatni. Bulizni meg amúgy se mennék. Úgyhogy kocka.

2013. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na "vótak" végül? :)
2014. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!