Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kilátástalan a helyzetem? Ti...

Kilátástalan a helyzetem? Ti mitévők lennétek, ha szinte teljesen egyedül maradnátok?

Figyelt kérdés

A családom kb. 200 km-re lakik tőlem, a párommal most szakítottunk, barátaim, haverjaim nincsenek.

Egyedül maradtam egy olyan városban, ahol mindössze 4 éve élek és teljesen elveszettnek érzem most magam.

Hazaköltözni a szüleimhez nem tudok és nem is akarok a munkám miatt.


Mit tegyek?

Olyan üresnek érzem most az életem. Úgy érzem, egyedül bolyongok a világban.



2013. dec. 31. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van házad/lakásod és munkád. Mi a probléma?
2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őő, hát az élet nem csak ennyiből áll.

Albérletem van amúgy.

2013. dec. 31. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek,ugyanígy érzem magam ugyanezt érzem...keresem az élet értelmét,önmagam...most minden reménytelen,kilátástalan.olyan erőszakol rám za élet és az emberek amit a hátam közepére sem kívánok,nincs motiváció,senki nem ért meg,nem érzi amit én így nem is tud..meg sem próbálják,mert magát sem értik az emberek ,aki boldog annak minden szép,aki nem az magára vessen...mindene túl lépni kilátástalanul,egyedül egyszerűen képtelenség mindent egy döntéssel elintézni...megértelek..valaki nekem is segíthetne,...:(
2013. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad egyedül, ha messzire is laknak a szüleid azok ott vannak, meg bármikor alakulhat bármerre az életed. Lehet nemsokára lesz társad, annak lesznek barátai akik téged is elfogadnak, vagy nagyobb családja és akkor észre se veszed és körülvesz egy nagycsomó ember.. Én épp amikor egyedül voltam akkor megprobáltam olyannal foglalkozni amit társ mellett nehéz,pl. sokat olvastam, soro
2013. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
folyt. sorozatokat néztem, nyelvet kezdtem el tanulni..mert én tudtam, hogy mindig előbb-utóbb lesz változás és akkor nem fogok tudni ráérni ezekre a dolgokra.
2013. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 De földhöz ragadt vagy...
2013. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!