Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kilátástalan helyzetben...

Kilátástalan helyzetben vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdődött az egész azzal, hogy egy haverom mondja, egy csaj miatt visszaregisztrált fb-re. Írja, hogy a csaj azt kéri, legalább fél órára gyere fel.

Idáig semmi baj, mondom biztos azt akarja a csaj, hogy gerincre vágjad.

Találkoztam a haverommal, dumáltunk, el voltunk.

De mát előző este tárgyaltuk, milyen alakok találtak be engem, 620 kamu profillal az élet...

(persze én majd hogy nem az összeset levágtam, de nem is ez a lényeg)

Valós életben is összesen 1 barátnőm volt, már nem vagyok szűz, mégis nagyon durván magányosnak érzem magam, haverommal dumáltam, mintha valaki szopatna engemet.

Féltékenységet érzek a haverom felé, pedig semmi bajom a haverommal, nagyon rég óta jóba vagyunk.

Erre mondott nekem egy olyat, van aki cserélne még most is veled.

Rendezett környezetben élek, második szakmámat csinálom, villamos mérnök szeretnék lenni.

Vannak céljaim az életben, kitartóan hajtok.

Először a csajozással is így voltam de már letörtem, nem látom értelmét.

Jártam én már "paptól a pszichológusig" mindenkinél tanácsért.

Gondoltam rá, hogy megyek csajozást oktató tréningre, egyrészt én ezekben nem tudok bizalmat fektetni, pénz visszafizetési garancia nincs itt.

Elegem van már az egészből.


Most is udvarolok egy lánynak, szeretném ha összejönne.

Szerelmes már nem tudok lenni senkibe sem. Valós életben is, nem csak az interneten vertek már át a leányzók.

Konkrétan volt olyan aki köztudottan szórakozott velem, mégsem vettem észre, csak rá 7 azaz hét évre. Nem egyszer szégyenítettek már meg.


22/F


2013. dec. 23. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj drága, olyan fiatal vagy még... az élet csupa csalódás, én sem találtam még meg az igazit, és a többség csak szórakozik, dehát ez van, mindennek eljön az ideje egyszer. :)
2013. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
620 kamu prof es te mind megtalaltad, ha ilyenket nyomsz a csajnak biztos beled szeret.
2013. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a 7 éves sztori?
2013. dec. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos az emberekben nem lehet bízni. egyszerűen többet kell kételkedned, lgeyél óvatosabb és ismerkedj sok emberrel. a probléma csak az, mikor elkezdesz ráeszmélni, hogy tényleg nem lehet bízni senkiben sem. ez szerencse kérdése.
2013. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el gyúrni.
2013. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aludtam egy jót, végül ma unokatesómmal elpoénkodtunk, "nem csak unokatestvérek hanem sógorok is leszünk" alapon :)
2013. dec. 23. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod, már meg is oldottad a problémádat!:)
2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!