Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az baj hogy örökké egyedül...

Az baj hogy örökké egyedül akarok lenni? Vagy már beteges?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit durva,de én azért megértelek,ugyanis sok buta ember létezik,és sokszor vágyik az ember arra,hogy ne szóljon senki hozzá és ne keljen megfelelni.
2013. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyugi, 40 vagyok már, de még mindig így látom.üdv a való életben.
2013. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha így érzed magadat. Vannak élethelyzetek, munkák, amelyekben az ember legfőbb vágya, hogy ha nem muszáj, ne lásson senkit.
2013. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha baj is, a te bajod, nem az enyém.
2013. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha jól érzed magad igy és csak az okoz problémát,hogy többen megjegyzik ezt-akkor nyugodtan tedd ahogy neked a legjobb.

megfelelésből-ne változtass csak akkor ha te akarsz ezen változtatni.

ha igy kerek a dolog sőt kimondottan jól érzed magad-akkor ez nem kóros akkor sem ha többeknek nem tetszik.

majd ha társaságra nyuzsgésre vágysz-akkor majd ugy lesz.

2013. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a mai világ nem szeretsz az emberekkel lenni beképzeltek stb. de bár vannak kivételek és sok minden van a falakon kívül szerintem baj mert egy idő után magadba fordulhatsz és az nem jó nagyon nem.
2013. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ez csak addig van így amíg nem találsz valakit aki nélkűl nem akarsz élni. Nincs ezzel semmi baj egyébként. Én úgy gondolom az ember társas lénynek van teremtve. Biztos oka van annak ha így érzel. Csalódottság, biztonság, másokhoz való alkalmazkodás stb...


_♥_/°°

2013. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha neked jó akkor nem baj. én is így cselekszem, és hiába írják, hogy ez azért van, mert buta az ilyen ember..elég nagyot téved.Mert nálam ezt a betegségeim váltották ki
2013. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ismerős és egyben nem túl meglepő érzés. Az emberek rosszak, akit szeretsz, megbánt. Nem tudom, régen milyen volt, de -most úgy tűnik-, ez az élet rendje. Másrészt, az egyedüllét (néha) jó tud lenni, gondolkodásra készteti az embert, amit hasznosítani (is) lehet. Azért énúgy vagyok, hogy mindent csak mértékkel- de ezt valószínűleg a szervezeted is érezni fogja, s lehet, hogy ez a "magányvágy" csak egy átmeneti dolog, ami később változni fog- vagy nem. vátevör
2013. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ismerős érzés..
2013. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!