Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nem tudok...

Terhes vagyok, de nem tudok vele megbirkózni. Mit tegyek, hogy elfogadjam a tényt?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok már. Szüleim nem örülnek neki. Párom sem nagyon. Mit lehet ilyenkor teni?

Így nem vagyok boldog kismama, nem várt terhesség.


2013. aug. 2. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Add örökbe, nagyon boldoggá teszel egy messő párt vele és a babádnak olyan életet biztositanának amit Te nagy vaószinüséggel nem tudnál neki bitztosítani és itt nem csak a pénzügyi részére gondolok.
2013. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztétek akkor gondolom. Hány éves vagy? Hol éltek és hogyan? A baba nem tehet semmiről, gondolj arra, hogy neki szüksége van rád és milyen jó lesz, ha már megszületik. Biztosan a szüleid is megenyhülnek ha majd meglátják. A párodat nem tudom, miért nem örül neki?
2013. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan oka van hogy megtartottad, annak ellenére is hogy nem vártad.

Sajnos a párodhoz ne sok reményt fűzz. Lehet megenyhül, ha megszületik és kívánom, hogy így legyen, de az is lehet hogy elhagy idővel.


A szüleid pedig maximum addig neheztelnek majd amíg meg nem látják :) Te megtartottad ezt a gyermeket, élvezd minden pillanatát, ne foglalkozz másokkal. Bízz benne hogy minden rendben lesz, és majd amikor először rád néz a gyönyörű ártatlan szemeivel, minden kétséged elszáll majd. Örökké ott lesztek egymásnak.


Ne felejtsd el, ez a pici semmiről nem tehet, mindenért ketten vagytok felelősek, az apja és te! ne csak magadat hibáztasd, hogy terhes lettél, egyedül nem lehet gyereket csinálni.

2013. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd szép lassan helyére kerül minden csak ne add fel.
2013. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleiddel ne foglalkozz, nem nekik szülöd, nem kell nekik megfelelned, felnőtt vagy.

Az, hogy a párod nem akarja - elég szomorú.

Viszont ha már 16 hetes vagy, gondolom, eldöntöttétek, hogy megtartjátok. Akkor most már nyugodtan lélegezz fel és örülj neki - ha szeretted volna megtartani. (Ha meg nem, akkor nem értem.)

2013. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos hogy a kérdező felnött vagy ha az is tuti nagyon fiatal felnött.
2013. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kedves kérdező nem felnőtt még, 16 éves vagy alatti, ha az akkor még a 18.hétig el tudja vetetni a gyereket, ha felnőtt akkor csak magukra vethetnek hogy miért nem védekeztek, sajnálom, te meg akartad tartani a picit? hány éves vagy? milyenek a körülményeitek?
2013. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.

Fogamzásgátló mellett lettem terhes. Hihetetlen. De akkor még akartam ezt a babát.

De most egyre jobban úgy érzem, hogy kár volt. :(

2013. aug. 2. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen ez a sok bunkó ember akik beszólnak de nem is tudnak semmiről. Senki nem fog neked segíteni? Lesz hol laknod? Ha nincs segítséged akkor már most keres fel egy anyaotthon hogy tudjatok hol lenni a kicsivel.
2013. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt az, majd meglátod. A szüleid is megbékélnek, a pároddal meg nem kötelező együtt maradni.
2013. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!