Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem, hogy magabizt...

Mit kéne tennem, hogy magabiztosabb legyek?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nagyon magányos vagyok, körülöttem mindenki boldog párkapcsolatban él, én meg nagyon egyedül érzem magam

Viszont erről inkább én magam tehetek, és ez az egészben a legrosszabb. Nem merek ismerkedni, eleve elképzelhetetlennek tartom, hogy engem bárki vonzónak találjon. Plusz nem tartom magamnak lelkileg alkalmasnak egy kapcsolatra, és nem tudom, hogy hogy „erősödhetnék meg”

Senkinek sem beszélek erről, és már ez is egyre nehezebb, mindig mosolyogni miközben azt hallgatom, hogy milyen jó mindenkinek.


18F



2014. jan. 2. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni!
2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam menni, deeee igen, és ott mi? :D Mindenki biztat, hogy szedjek fel valakit, de könnyebb mondani, mint csinálni
2014. jan. 2. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a tapasztalataiddal, élményeiddel lehet elérni, hogy másképp nézz a dolgokra. De saját magadban is elérheted, tsitázod magadban hogy mi a valóság, és hogy mi az amit valójában csak képzelsz... Tehát helyrerakod a dolgokat. Az hogy félsz, a fejedben van, beképzeled hogy mások mit gondolnak, stb. Nézz szét, hány ember van, aki egyáltalán nem különleges, mégis milyen határozott, sikeres, stb. Fontos hogy minél több dolog történjen az életedben, hogy érdekesnek találjanak, aztán kijöhet a saját személyiséged, megmutathatod hogy egyáltalán nem vagy szörke, vagy unalmas vagy bármi. Ja, és azzal ne foglalkozz hogyan nézel ki. Először is férfinál nem annyira az a fontos, hogy szép legyen, inkább legyen ápolt, határozott, legyen kisugárzása, ami majd lesz, ha magabiztos leszel. És ne félj a kudarctól..
2014. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utazz,tanulj...

tavoli nyelveket kulturakat ismerj meg.

vallalj munkat tavoli orszagban,

fantasztikus vilagot ismersz meg

en ezt csinaltam...

2014. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!