Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akkor ezek szerint nem vagyok...

Akkor ezek szerint nem vagyok magányos típus?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt csalódtam az akkori barátaimban és azóta elég magányos vagyok, alig vesz körül egy-két ember. De volt olyan időszak, amikor szó szerint senki nem volt a családomon kívül és nagyon nehezen viseltem. Akkoriban azt mondták nekem, hogy majd megszokom, de ezt azóta se sikerült. Akkor ezek szerint nem vagyok remete típus?

2014. jan. 3. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Én is hasonló cipőben vagyok,és nagyon szenvedek tőle. Egy bnőmnek még annyi barátja sincs,mint nekem, és teljesen jól érzi magát. Ha valaki egyedül rosszul érzi magát az nem azt jelenti, hogy társ vagy barátfüggő, hanem hogy szociális típus, csak nem jött össze az élete.
2014. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapjáraton szeretek néha egyedül lenni, mert olyankor tudok olvasni, meg egyéb dolgokat csinálni...csak ha már túl sokat vagyok egyedül, akkor kb a fizikai rosszullét kerülget. Az utóbbi években pedig túl sokat voltam és nem jó...nagyon utálom. Nekem napi szinten van szükségem kommunikációra, meg szociális életre...akkor éreztem jól magam, amikor minden nap volt kivel lógnom.
2014. jan. 3. 19:12
 3/3 Spongya Bob Kocka válasza:
Egy normális embernek kell néha a magány is. De a túlzott magány az semmiképp sem tesz jót.
2014. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!