Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy közel 20 éves visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy közel 20 éves visszahúzódó, félénk, magányos típus vagyok. Barátnő terén:még egy se volt. Ilyen lányokat szeretnék megismerni. Van esélyem? 20\\F

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát van pár ilyen kérdés már, pont az előbb is és csomó lány is írta, hogy ő is ilyen, amúgy én is csak én 16/L :)
2009. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ez ember függő, én is 16 éves lány vagyo, de én a nagyszájú pasikat szeretem! Szeretem hogy lököttek, lehet velük nevetni, számíthatok rá, és megvéd! Nálam ezek a fontosak! A jelenlegi barátom 23 éves, és imádom, mert ö ilyen!
2009. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Amúgy én se vagyok visszahúzódó stb csak nem volt még komoly kapcsolatom csak ismerkedés, randi de konkrétan barátom még nem volt :S
2009. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem hasonló barátom van,mint Te,csak ő 18éves..

nem könnyű eset,néha nekem kell átvennem a fiú szerepét,főleg azért,mert én vagyok a romantikus,ő meg olyan magának való..amúgy nagyszájú,de nem túl érzelemkimutató..:/ az én barátomnak se lett vna eddig még bnője,ha nem jártam vna már vele kétszer:D

2009. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ja de ezzel nem azt akartam mondani,h nincs esélyed!!

persze,hogy van.:) nem 60éves vagy,kérlek:)

menj el bulizni vagy haverokkal lógj a belvárosban,nézelődj,és majd jön vhol egy lány,akivel összejössz:)

2009. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sok lány van ebből a fajtából,de eléggé különbözőek .Én is ilyen vagyok csak mondjuk imádok beszélni,folyton dumálok és ez mindenkit megtéveszt(sajnos).Nekem is (csak)a hozzám hasonló emberek jönnek be,úgyhogy biztos találsz majd egy csomó ilyen csajt.

Igazából konkréten nagyon nem lehet megmondani hogy lehet őket megtalálni,mert ismerek olyat is aki diszkóba jár vagy gördeszkázik,könyvtárban lóg.Szétszórtan vannak mindenhol.ÉS ismerek egy ffit aki ugyanilyen mint te csak sokkal idősebb és nem is volt sok barátnője(3)mégis a harmadikban megtalálta az igazit.Sok szerencsét!

2009. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Van esélyem?"


Rövid leszek és kegyetlen:

Nincs!

2009. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok

A probléma az,hogy nem szeretem nagyon a zenét,nem bírom amikor sok ember vesz körül (még családban sem),nincsenek barátaim,talán 1,de vele már nem találkozok. A családom szerint amúgy jó a humorom.

2009. ápr. 19. 19:04
 9/14 anonim ***** válasza:

az előző válaszadónak: már hogy ne lenne?

nem csak ezen múlik a dolog. pl hogyha összejössz egy nagyszájú csajjal akkor még ki is egészítitek egymást:P am nekem előző pasim is iylen volt,elég sokáig együtt voltunk,a szakítás okai nem ebből származtak. csak önbizalmad legyen,az a lényeg;) nekem pl bejönnek az ilyen pasik:P

2009. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hm, én is ilyen vagyok... De azért megpróbáltam kicsit változtatni. Én imádom a zenét, viszont jobban elvagyok egyedül. A barátaimmal már nem nagyon találkozom, nem járok el nagyonm a hobbim is olyan amit elég ritka. Az iskolában különcnek néznek... Állítólag az én humorom is jó. Inkább olvasok otthon egy könyvet, szeretek nem egyedül lenni, de még jobb egyedül... Sokan nem szeretnek mert más vagyok mint ők...

17/L

2009. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!