Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagy mértékben meg viselhetik...

Nagy mértékben meg viselhetik a hugomat a történtek?

Figyelt kérdés
Németbe költöztünk és ugye nekünk itt alig van magyar ismerősünk,vele egy korú meg pláne. A nyelvel már kezd boldogulni ám az itteni és a hazai emberek között mindig is lessz egy vonal,határ és megkülömböztetés szóval hosszab idei barátságra kicsi az esély és szegénynek annyi a napja hogy elmegy suliba,onnan vagy jó kedvüen vagy xarul jön haza,és itthon ül vagy tv-zik,vagy gépezik vagy magáb játszik. Ugye még a gyerek korba van ,abba mikor már a nagyobb testvérrel sincs közös érdeklődési kör se a szülőkkel,ilyenkor kén vele egy koruakkal játszani suli után. Skypon szokott beszélgetni az otthoniakkal,legjobb barát nőjének semmi komunikációs készülékhez való hozzá férése nincs,szóval csak a rémény van hogy nem felejti el. Van egy otthoni mikor hogy barát nője is,de őt mi nem igazán kedveljük,hangját meghalljuk már borsózik a hátunk,de nem szólunk,legalább vele had beszéljen,de viszont mindenkit zavar hogy ha egész nap csak gépezik tehát lekellet korlátozni. Az írás-olvasással is vannak még problémák,otthon még csak ovis volt mikor kijött,az itteni oktatás meg hát nem ugyan az,ezért én a jövőjéjért is aggódok. És hát én se állok hozzá egész jól,nagyon sokszor oktalanul meghüly és mindenkivel csak kötekszik,senkit nem hagy,és már kezd mindenkinek parancsolni és gyakran előfordul hogy értelmetlen dolgokért elkezd az emberrel ordibálni,de viszon nyilván én is szoktam időnként cukkolni. Hagyhat benne kárt ez a 4 éve bekövetkezett költözés?
2014. jan. 5. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hany eves? Lehet, hogy szimplan kamasz.
2014. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10
2014. jan. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!