Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondtam neki, hogy komoly...

Elmondtam neki, hogy komoly kapcsolatra vágyom, és érdekesen reagált rá, de ettől függetlenül továbbra is érdeklem. Akkor most akar komoly kapcsolatot, vagy abban reménykedik, h kivételt teszek vele?

Figyelt kérdés

Még nem is ismerjük egymást,csak facebookon beszélgetünk egy hete. Most fogunk majd találkozni. Múltkor szóba jött ez a dolog,és írtam neki,h komoly kapcsolatra vágyom. Úgy reagált rá,mintha ő nem egészen ezt akarná tőlem.:D Szóval úgy jött le,mintha ő csak a kalandot keresné nálam. Na mindegy,szóval egyértelműen a tudtára adtam,h én nem olyan lány vagyok,aki egyéjszakás kalandokba v ilyesmikbe keveredik. Az érdekes reakciójától függetlenül,azóta is érdeklem őt,nem változott semmi a hozzáállásán. Legalábbis ahogy én látom.:D Most abban reménykedik,h sikerül meghódítania mégis egy szimpla dugásra,vagy pedig meg akar ismerni,hátha el tudja képzelni velem a komoly kapcsolatot?

21/L


2013. júl. 7. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé esélyes, hogy elbízta magát annyira, hogy ráfog venni egy egyéjszakásra.
2013. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak megfektetni akar:S
2013. júl. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan csak próbálkozik, hiszen nem utasítottad el egyértelműen. Dugni akar, ha nem hagyod magad 2-3 randi után, akkor gyorsan le fog lépni, abban biztos lehetsz. Mondjuk akkor is, ha hagyod... Ebben a helyzetben neki nincs vesztenivalója, neked viszont annál több.
2013. júl. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából csak akkor fog kiderülni ha személyesen találkoztok és kicsit megismered. Addig még az sem biztos, hogy azzal beszélgetsz, akire gondolsz.
2013. júl. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Társkereső, majd Skype.. 3 tali másnaponta, majd eltünt 5 napra. Nálam aludt (tényleg csak alvás) és azóta skype minden nap, kivéve (péntek úgy volt, megint itt alszik- de nem ért rá) szombat-óta semmi. Másik városban dolgozik, most jött vissza. A tkeresőre rakott fel 2 új képet, megváltoztatta a profilképét. Másik tkeresőn is fent van, ahová feljár.. A találkozások alkalmával nem eröltet semmit, tényleg úgy tünt, normális dolgokra vágyik.. Azt gondolom, míg engem nem keres, addig a soron következővel van.. Elég kiábrándító a helyzet, sőt...

Nem a Ferec az? ...

2013. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!