Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik ugyan...

Vannak itt olyanok akik ugyan olyan helyzetben vannak mint én?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan tettek fel ilyen kérdést már, de magányos vagyok de nagyon.Óvoda óta kiközösítenek mert vietnám vagyok kínaiznak meg ilyenek :( hamarosan vége az általános iskolának de kezdem úgy érezni hogy nem fogom kibírni nyárig, belefogok örülni .Próbálkoztam már mindenhol de tényleg , sportlövészet, íjászat , sakk , úszás, különböző osztályok, internetes ismerkedés de egyik se jött be.

2014. jan. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura. Mármint hogy a származásod miatt ennyire kiközösítenek, biztos, hogy csak ez az ok? Én anno elég sokat tettem azért, hogy ne legyek túl elfogadott. :)
2014. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, később meg veled akar mindenki járni.
2014. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kameko-san ***** válasza:

Én is eléggé egyedül vagyok, persze más okokból...

Egyébként miért nem mész mondjuk el valami ázsiai kultúrás összejövetelre? Ott biztos nem bántanának ezért. :)


14/L

2014. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából eléggé melankolikus típus is vagyok :( szóval lehet ez is a baj.Megszeretem az ilyen kocka dolgokat de kétlem hogy azért hiszen jár az osztályunkba egy kocka csaj aki tök népszerű és szép meg minden :// Meg nem vagyok szép se :( 2.: Bárcsak úgy lenne :)
2014. jan. 14. 20:14
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4 mennék csak iróníkusan egyáltalánem köt le az ázsiai kultúra :( Animék láttam mint pl: Naruto meg ilyenek de nálam ott bezárult a kőr :/ Ott meg attól félnék hogy mindenki azért akar ismerni mert ázsiai vagyok
2014. jan. 14. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnálkozz, pár év és csak úgy ragadni fog rád az ellenkező nem :)
2014. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!