Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik még olyan lány, aki...

Létezik még olyan lány, aki tudja értékelni ha valaki nagyon érzelmes, és gyengéd?

Figyelt kérdés

Eléggé elvont,fura gondolkodásmódom van,de úgy látom hogy sokkal érzelmesebb vagyok a legtöbb nőnél,annak ellenére hogy srác vagyok.

Bárki helyzetét átérzem,teljesen azonosulni tudok vele.,és akit szeretek,azért bármit megteszek,mindig azt nézem hogy neki jó legyen.Tényleg úgy érzem,csak én vagyok ilyen,és ezt senki sem tudja értékelni,ha van mit egyáltalán..nem tudom ki az akinek ez tetszene.Mindig csak adok,adok és adok,de a töredékét se kapom vissza,és ezt elég nehezen viselem,mert szükségem lenne a törődésre,szeretetre,amit még senkitől sem kaptam eddig.

Ha bárki innen hasonló helyzetben van,mint én ,attól szívesen várok kommentet,tanácsot..vagy bármit.

Segíteni nem nagyon lehet rajta,csak úgy ha végre találnék valakit akinek ez érték,nem pedig hátrány. 19F


2014. jan. 18. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

ha helyesen van időzítve és nem azonos a haszontalan pitsogással akkor igen,értékelik.

vagyis a sorrend-

megismer egy határozott férfit aki meghódítja.

beteljesedik a szerelem/magyarul jól megdugod/

és ezek után ha nem viszed túlzásba a dolgot,akkor érzelmeskedhetsz egy kicsit,de csak annyit,hogy vágyjon rá.

és dehogyisnem lehet ezen segíteni.

abbahagyod a nyavajgást és a tettekre koncentrálsz nem a pitsogásra.

2014. jan. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

vááh,mekkora videó:))

kérdező mostantól minden nap meg kell nézned többször is!

2014. jan. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Félreértettétek egy kicsit,mivel azt nem írtam le, hogy nem látszik rajtam amit érzek,próbálok keménynek tűnni,ami túl jól sikerült,mert így mostanában sokan hívtak érzelemmentes antiszocnak...

A lényeg: Hiába játszom a kemény csávót,csak rosszabb lesz,ugyanúgy szarul vagyok belül,mert attól hogy besöpröm a problémát a szőnyeg alá,még ott van.

2014. jan. 18. 03:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne azert legyel ilyen hogy mastol visszakapd, igy nem vagy oszintr rs ezt erzik az emberek. En is olyan vagyok mint te (21/f) csak eppen nem nyeszlett.... Allj a sarkadra, ne legyenek 19 evesen onertekelesi gondjaid! Tartsd meg ezt az erzest a 14 eveseknek
2014. jan. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahogy kiirtad a kérdést,magamra ismertem,hiába próbálkoztam bármelyik lánynál kedvesen,odafigyelve,semmi fel se tünik hogy ottvagy,de ha valaki kőbunkó akkor egyből bevannak izgulva hihetetlen,de ez jön be nekik,valószinü az ágyba is,laza kufirc,és utána viszlát,legalábbis szerintem....hasonló cipőbe vagyunk 24/F .Am időnként látom a válaszaidat más kérdéseknél ,valahogy mindig egy véleményen vagyok veled :D
2014. jan. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen nők, lányok soha nem léteztek.

Nekik férfi kell, nem még egy barátnő.

Ne csodálkozz, ha nem kellesz a nőknek!!!

2014. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyen fazont, annál mindig hangulatilag játszott a dolog, ha olyan hangulata volt, akkor olyan volt mint amit irsz magadról, ha meg rossz hangulata volt ennek pont a fonákja. Ez a kettő állandóan harcban állt egymással nála. Ameddig ez a nagyon emberi oldala győzedelmeskedett, addig tudtam felnézni rá.
2014. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bizonyos életszakaszokban a nők más más típusú pasikra vágynak a te életszakaszodban, sajna a hozzád való lányok nem rád, max. a 30-35 éves nők, akik már szeretnének gyereket, és egy kis érzelmes fiúcskát a női trükkjeikkel az ujjuk köré tudnak csavarni.(persze ha a saját korosztályukból nincs esélyük)

Pár tulajdonság viszont minden életszakaszban megegyezik, férfire vágynak. Keményre, erősre, olyanra akire fel lehet nézni.

Leírásodból az tűnik ki inkább, hogy Te amolyan igazi apatípus vagy (sok sok sorstársadhoz hasonlóan). Ez nem baj, eljön még a te időd.

Csak arra kell majd vigyázni, hogy ne essél a papucsosodás csapdájába, mert akkor aztán tuti hogy a párod fog tartani magának melletted egy igazi "kant", te meg jó leszel majd lélekápolgatásra, ha majd a másik jól belerúg, na meg arra, hogy eltartsd. Bocs lányok,.....én is az vagyok, és sajna LÁTOMMMMM

2014. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

egy igazi INFJ :D

én is az vagyok :D

2014. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!