Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik még olyan lány, aki...

Létezik még olyan lány, aki tudja értékelni ha valaki nagyon érzelmes, és gyengéd?

Figyelt kérdés

Eléggé elvont,fura gondolkodásmódom van,de úgy látom hogy sokkal érzelmesebb vagyok a legtöbb nőnél,annak ellenére hogy srác vagyok.

Bárki helyzetét átérzem,teljesen azonosulni tudok vele.,és akit szeretek,azért bármit megteszek,mindig azt nézem hogy neki jó legyen.Tényleg úgy érzem,csak én vagyok ilyen,és ezt senki sem tudja értékelni,ha van mit egyáltalán..nem tudom ki az akinek ez tetszene.Mindig csak adok,adok és adok,de a töredékét se kapom vissza,és ezt elég nehezen viselem,mert szükségem lenne a törődésre,szeretetre,amit még senkitől sem kaptam eddig.

Ha bárki innen hasonló helyzetben van,mint én ,attól szívesen várok kommentet,tanácsot..vagy bármit.

Segíteni nem nagyon lehet rajta,csak úgy ha végre találnék valakit akinek ez érték,nem pedig hátrány. 19F


2014. jan. 18. 01:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Magam is egy erzekeny, romantikus lelkuletu lany vagyok. En olyan tarsra vagyom, aki hasonlo, mint en, megis tud ferfias is lenne. Nekem azt mondtak, ilyen nem letezik...
2014. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Érdekes,most az egyszer olyan válaszokat kaptam,amik nem semmit mondó hülyeségek,van bennük igazság.

Papucs soha nem leszek,nem is voltam, attól nem kell félni

:) Mindig kiállok magamért,és megmondom ha valami nem tetszik.Nem megyek a szürke tömeg után,még ha néha a korom beli srácok b***nak öltözve színesebbnek is tűnnek mint az állatkertben elő összes páva együttvéve.Én megmaradok olyannak amilyen vagyok,nem fogok beállni semmilyen sorba.

Az meg hogy férfi legyek,hát... külsőre megvan, rohadt kanos vagyok mindig,az is okés,perverz is tudok lenni.Egy nőnek se lenne baja velem az ágyban abban biztos vagyok.

De tényleg nem ez kell a többségnek,valahogy nem tudják értékelni,olyan lánnyal pedig nem tudnék együtt lenni,akinek nem vagyok annyira fontos,mint ő nekem.

Köszönöm az eddigi válaszokat,most az egyer senkit nem akarok elküldeni a pcsába mint eddig. :D

2014. jan. 18. 11:45
 13/18 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányban. Elég rossz érzés, mikor törődsz valakikkel, igyekszel mindig figyelni rájuk, segíteni nekik, ha úgy van, ők meg még azt sem kérdezik meg: "Hogy vagy?". De azt meg nem tudom meg tenni, hogy nem figyelek rájuk többet, mert eleve azért törődök velük, mert szeretem őket.

Nem tudom, ez mennyire jó megoldás, vagy megoldás-e egyáltalán, de én nem adom fel őket, mert akárhogy is, jó érzés figyelni rájuk. Szóval megváltozni nem fogok, nem tudok és nem is akarok, mert talán lesz majd valaki, aki pont ezt fogja szeretni bennem. :)

De annak örülök, hogy van más is, aki olyan, mint én. :)

2014. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, abszolúte semmi baj nincs azzal, ha egy férfinek vannak érzései is. Sőt! Már nem azért de én nem akarnék egy kőbunkóval együtt lenni, véleményem szerint a férfiaknak rohadtul nem az lenne a dolguk, hogy mindig kemények maradjanak, hogy folyton felnézhessünk rájuk vagy rájuk támaszkodhassunk. A nőknek sincs szükségük non-stop támogatásra, sőt ők is lehetnek a védelmezők. Nekünk nőknek, pont arra lenne szükségünk, hogy egyenjogúként kezeljenek bennünket. És tudom, hogy most azt gondoljátok, hogy a nők ezekben az időkben nagyon is egyenjogúak a férfiakkal, vagy hogy még át is estek a ló túloldalára és többet gondolnak már magukról mint azt kellene, de gondoljatok bele, évszázadokon keresztül elnyomtak minket a férfiak, ha egy rugót erősen lenyomsz, mikor elengeded, nyilván nagyot fog ugrani nem pedig azonnal visszaállni eredeti pozíciójába. Az a baj ezzel a világgal, hogy mindenki azt hiszi, hogy aki egy kicsit is felvállalja az érzéseit az gyenge. Ennek nem kéne így lennie. Vajon ha mind csak emberek lennénk, akkor is probléma lenne ha valakit így mást pedig úgy érintenének a dolgok? Szerintem a pasiknak igenis meg kéne tanulniuk sírni, a nőknek pedig kiállni magukért
2014. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

láttam már pár hozzászólásod, kérdésed, de ez kissé amatőr kérdés. inkább az elkeseredettség diktálja neked, úgy hiszem.


elmagyarázom:

vannak társadalmi szerepek. a férfi szerepe hogy legyen kemény. ez egy idea, ami a nőket vonzza, mint ahogy te is vársz a hableányodra vagy királylányodra, miközben jól tudo hogy a lányok többsége igen messze áll az angyalkától.


tehát ha egy férfi érzelmes és gyengéd, akkor az enm férfias, a nőket nem érdeki, hogy neked milyen problémáid vannak, mert ők azt várják, hogy te oldd meg az övékét is.

azaz ha van problémád, akkor csak egy másik ,erősebb férfihoz fordulhatsz, és gyakran azok is csak akkor segítnek, ha nekik megéri valamiért.

magyarul nincs igazi apád, aki férfit nevelt volna belőled, és sohasem lehetsz önmagad.


a nők csak szaporodásra jók, intellektuális kapcsolat csak férfiak közt lehet. ezt már platón is megmondta.


mellesleg ha már nincs apád, próbáj meg elvárásokat támasztani magad felé, hogy fejlődj.

mivel bármilyen lányokat legelőször a tuskó, aktív érzéketlen fiúk viszik el, ők a versenytársaid. ha ücsörögsz és keseregsz magadnban, hamar a koporsóban tlaálod magad egyedül.

nem kötelező szeretni az életet, de ez van, iylen világban élünk.

2014. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

utilosó: ha a nőket nyomnák el, nem a férfiak lennének depressziósak világszerte. a férfinak mindig az volt a szerepe, hogy kiszolgálja a nőt. az ostoba férfiak meg támogatják is a feminizmust.


valójában meg csak nevelni kéne a lányaikat, ha jobb világot akarnának.

2014. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15#-nek írom:

Elkeseredettségből írtam ki persze,mi másért?

Szarok a társadalmi szerepeidre,meg az egész baromságodra,mert köze sincs ahhoz amiről én beszélek.

Csettintek egyet..és megváltozok,ugye? Szerinted ez ilyen egyszerű.Te lehetsz kemény csávó,akinek az apja Chuck Norris,az anyja meg egy hamupipőke,aki csak szaporodni jó,aztán általánosíthatsz tovább...Egyébként van apám,itt alszik lent éppen. :D Inkább az ismerőseidnek nyomasd a nagyszerű tanácsaidat,őket valószínűleg jobban ismered ,mint engem.

Nem tudom miért kell kötekedni,Azt hiszed attól lesz valaki kemény csávó,hogy nincsenek érzései?Mindenki érez,mivel emberek vagyunk,csak vannak olyanok mint te, akik ezt nem merik felválalni,és ezt nem csak másokkal ,hanem saját magukkal is megpróbálják elhitetni,mert ahogy mondod, "legyen kemény. ez egy idea, ami a nőket vonzza"

Én felmerem vállalni ha szarul vagyok,merek beszélni róla mit érzek,és nem is tudnék megváltozni,mert ilyen vagyok,voltam,és leszek.Hiába akarsz terminator lenni,ez a személyiségedtől függ nagy részt.Én nem is akarom más lenni mint eddig,nekem jó így.

Azért írtam ki a kérdést mert nem vagyunk egyformák,szóval az áltlaánosító gyökérségedet máshol terjeszd,ahol vevők rá.

2014. jan. 19. 23:13
 18/18 anonim ***** válasza:

14-es: "de gondoljatok bele, évszázadokon keresztül elnyomtak minket a férfiak, ha egy rugót erősen lenyomsz, mikor elengeded, nyilván nagyot fog ugrani nem pedig azonnal visszaállni eredeti pozíciójába."

Megkérdezném, hogy téged mennyi ilyen atrocitás ért az elmúlt évszázadokban személyesen? :D azokra a mai nőkre akik egyenjogúként születtek már egyáltalán nem érvényes az érvelésed

2014. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!