Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez már nem normális ugye?

Ez már nem normális ugye?

Figyelt kérdés
sziasztok! 14 éves (lány) vagyok. az osztályban szinte mindenkivel, úgy ahogy kijövök, de egyébként nincs egy haverom sem. nem azért mert nem akarnak velem barátkozni hanem mert nekem idő kell egy megismerkedéshez. mindehez még az is hozzájön, hogy baromira hangulatember vagyok, vagyis az egyik pillanatba még van kedvem poénkodni, a másikban nincs. nagyon más vagyok mint az átlag. szerintem. imádok merengeni, órákig képes vagyok nézni a felhőket stb. magamnak való vagyok, mondhatni. és mert szinte senki nem hasonlit belsőre rám ezért egyedül érzem magamat. magányos vagyok. életembe nem éreztem még ilyen egyedül magamat. a szüleimmel borzasztó a kapcsolatom, úgyhogy nekik sem mondhatok semmit. sírni lenne kedvem. gondolkodtam már az öngyilkosságon, de soha nem tudnám megölni magamat. totál depis lettem az egyedülléttől. semmi kedvem élni. normális, hogy ennyire magam alatt vagyok? régebben még soha nem volt ilyen velem...

2014. jan. 19. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana felkeresned egy pszichológust a problémáid megoldása végedt, bár lehet egy baráttal való őszinte beszélgetés is sokat segítene.
2014. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most kezdessz kamaszodni, amikor a szülőktől kicsit eltávolodsz, és egyre inkább próbálsz magad "boldogulni" (persze csak kisebb dolgokban) Póbálj valakivel beszélni erről. Egy kicsit barátkozni valkivel/valakikkel. Próbálj naplót írni, tudom hülyén hangzik, de sokat segít a napi élményeid feldolgozásában.
2014. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen korban kezdtem az önsajnálat művészetét. Egyedül voltam. Aztán középiskolában elkezdtem füvezni. Aztán rájöttem, hogy fszság az egész, és abbahagytam a rinyálást, és keresni kezdtem a hozzám hasonló embereket. Megengedtem magamnak a boldogságot.
2014. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez ismerős szitu. észre sem veszed, és minden rendbe fog jönni
2014. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!