Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki, aki huszonéves...

Van itt valaki, aki huszonévesen is magányos és lenne kedve levelezni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés ember vesz körül, kevés barátom van és úgy érzem, senkinek nem vagyok fontos. Persze ezt csak érzem és tudom, hogy néha csak magába beszél az ember dolgokat, de nem tudom, mi a valóság. Mindig is voltak problémáim a kapcsolatteremtéssel, pedig nyitott vagyok és barátkozós, szeretek beszélgetni. De valahogy mégsem sikerült igazi barátságokat kialakítani, amiben én vagyok az első valakinek, mindig csak a második, vagy a harmadik...tudom, hogy az én készülékemben van a hiba, de nem tudom, mit csináljak ezzel. Nagyon gáznak érzem, hogy még 20+ évesen is itt tartok. Nem akarok egész életemben magányos lenni és fáj, amikor napokon keresztül alig beszélek emberekkel, mert nekem ennél sokkal többre van igényem. Most az egyetemen új csoportba fogok kerülni és ideges vagyok, hogy sikerülni fog e olyan embereket találni ott, akikkel ki fogok tudni alakítani valamilyen barátságot...hisz volt már arra példa, hogy nem sikerült. Ettől eléggé félek, nem akarok a suliban is magányos lenni.

2014. jan. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány ?
2014. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én most hadjáratba kezdtem.


barátokat keresek és szerzek még sosem voltak barátaim.


írj ha van kedved...vagy írjak én?

2014. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. :)
2014. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, nekem sincsenek barátaim. 21/L
2014. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz 20/L
2014. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz 21/l
2014. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aku19 válasza:
Ide is írhatsz ha van kedved 20/F
2014. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsaklin777 válasza:
én is szivesen beszélgetek veled
2014. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!