Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez mind mennyire normális 16...

Ez mind mennyire normális 16 évesen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, fiú.

Nincs testvérem, barátom van 1 darab, de már ő is leszar mostanában. Az élet folyton kib_szik velem, és nincs senki aki tanácsot adjon a nehéz időkben, mert nem akarok tanácsot kérni másoktól, csak a barátoktól, akik ugye most nem igazán vannak.

Kínoz a magány, az hogy nincs kiért felkeljek, nem vagyok az a ronda srác, de barátnőm nincs, és nem is volt.

Mostanában csak egy ölelésre vágyok valakitől, hogy elmondhassam mi bánt és megoldást keressek...de lassan már eljutok oda hogy ez mind nem éri meg nekem és elmegyek erről a világról.

Mostanában egy nagy tesóról, egy báttyról álmodok minden este aki ott van velem ha fáj az élet, és sosem hagy el.

De nem értem hogy ez mind normális-e. Hogy tényleg csak én vagyok ekkora ny.omorék hogy nincs senkim és nem is lesz, vagy másban is van hiba. Talán jobb lenne elmennem végleg ? Vagy kapok valaha olyan embert/barátot/barátnőt, akin érzem hogy szeret és megérje minden nap felkelni ?



2014. jan. 25. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, amit leírtál, mivel az ember társas lény, többségünk társaságban érzi jól magát. Mindenkinek szüksége van barátokra, barátnőkre, és a többire. Szerintem 16 évesen még fiatal vagy, még sok mindenre van esélyed.
2014. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Saját magadnak kell áttörnöd azokat az akadályokat amiket akár hiszed akár nem saját magad emeltél, bár a téglát valaki más rakta a kezedbe, de mit tudtad te, hogy a fal amit emelsz majd téged fog korlátozni a lehetőségeidben. Kell egy ölelés? Szúrj ki egy lányt aki eléggé kedvesnek tűnik, ne ilyen ribifélét, és menny oda és kérj tőle egy ölelést. Eléggé merészen hangzik, de mielőtt megtennéd gondolj át dolgokat. Mi a legrosszabb ami történhet? Nemet mond? Megkérsz valaki mást. Kinevet? Te nem találsz rajta semmi vicceset. Megköszönöd, és elmész. Igent mond? Hát az szuper.

Furcsának furcsa érzés foglya el az embert mikor olyan dolgot tesz amit nem szokott azelőtt. Furcsa izgalom, és az első tűnik a legrosszabbnak, mert ellenáll benned az ego, hogy ne változtass a szokásaidon mert veszélyes dolog az új, de te s*ard le. Keresd az izgalmat, amiről tudod, hogy nem öl meg. :P

2014. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem probalj meg nyitni az emberek fele, ne a vilagfajdalmas arcod mutasd. Kicsit lasd másképp a dolgokat, ertekeld at oket, es ne gorcsolj ra se a baratno, se a barat temara. Add onmagad, ne riadj vissza attol, h mas mit gondol rolad. Pont nem szamit. Ha az osztalyodbol vagy sulidbol hétvégente eljarnak szorakozni, menj te is. Ez a kapcsolatteremtes elso lepese.
2014. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A magány az egyedüli probléma? Ezt érted az alatt, hogy kib*sz veled az élet? Ha ennyi, akkor nekem több bajom is van. Remélem ez kicsit vigasztal, hogy vannak rosszabb helyzetben is emberek. :)
2014. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát engem rohadtul nem tud vigasztalni hogy más is, ráadásul jobban szenved...
2014. jan. 26. 09:58
 6/15 anonim válasza:

Én full ilyen vagyok mint amit most leírtál :) :/

15/L

2014. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
de jó hogy ennyi ilyen van..én is így élek csak lányban...:/
2014. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz. 17/f/meleg
2014. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem normális, de gyakran előfordul. Én is voltam ilyen, pár év depresszió, hasonlók. Kellemes volt... (irónia...)


Szerencsére, úgy tűnik, túl vagyok rajta.


21F

2014. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Vannak szüleid? - ha igen, beszéld meg velük a problémádat.
2014. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!