Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzem magam,...

Magányosnak érzem magam, nincsenek igaz barátaim, hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

Elég gátlásos, bezárkózott ember vagyok alapvetően és nehezen nyílok meg mások előtt, valamint meleg. Talán ez is közrejátszik a dolgokban, a barátaim nem tudják, a nemi identitásom, vagy sejtik, de nem hozzák fel a témát, de alapvetően nem tekintem őket igaz barátaimnak, mivel mély, fontos dolgokat ők sem és én sem tudok róluk. És azt érzem, hogy nem is szeretném elmondani nekik, teljesen uj embereket szeretnék megismerni, tiszta lappal indítani. Viszont megismertem egy srácot online, akivel órákat tudok beszélni telefonon a világban történő bármi dologról, számomra is meglepő volt, viszont egy a probléma, több ezer km-re lakik. Mindemellett jó tudni, hogy van valaki akinek teljes mértékben megnyílhatok és nem ítél el, meghallgat én is meghallgatom. Viszont ez mégsem olyan mintha bármikor találkozhatnánk a való életben beülni valahová. Ilyen barátra lenne szükségem valójában. Volt egy furcsa érzésem is mintha többet éreznék iránta mint barátság, de ezt próbálom kihessegetni a fejmeből, mivel még csak nem is találkoztam vele élőben. Normális ez? Vagy ez csak egy erős kötődés és attól tartok, hogy ne adj isten megszűnik a kapcsolatom vele, sajnos az utóbbi időben több emberrel is megszakadt a kapcsolatom. Viszont akit tényleg megismerek és ő is megismer, ahhoz nagyon tudok ragaszkodni és minden megteszek érte. így jelenleg őt leszámítva teljesen magányosnak érzem magam.

23F



2014. jan. 30. 19:20
 1/7 anonim válasza:
ne érezd magadat magányosnak mert sosem vagy egyedül :) nem tudom hogy dolgozol-e vagy pedig suliba jársz, de próbálj meg odamenni az emberekhez és beszélgetni, tudom hogy nagyon nehéz de neked kell megtenned az első lépést ilyenkor, a haverjaidnak meg elmondanám a helyedben hogy mi van veled, nem lehet tudni hogy mit szólnak majd hozzá, nem vesztesz ezzel semmit szerintem, egyébként elvileg velem is jókat lehet beszélgetni ha szeretnél , máris a barátod leszek :) ja és szerintem inkább kötődsz ahhoz a másik sráchoz :) 18/L
2014. jan. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam neked PM-et.
2014. jan. 31. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:

én hasonló ember vagyok, de kicsit kritikusabb. hol laksz?


szerintem lehet oka annak hogy zárkózott vagy.

én azt ajánlom hogy 50kmnél távolabbbi emberekkel ne foglalkozz. de a legjobb ha azonos városban laki kvagy tud/hajlandó utazni.


az identitásod meg ne is tudja senki, ma nem ajánlott felvállalni. lehet hogy gazdag hírse emberek megtehetik, de te nem hiszem hogy gazdag vagy és nagy rajongói táborod van ak itámogat.

2014. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Igazából semmit nem tudsz tenni, ilyen személyiséged van. Jobb, ha beletörődsz.

A coming outtól meg ne félj! Legtöbben nem mernek nyíltan konfrontálódni. Ha mégis, akkor sem vesztest barátot, mivel nincs is.

2014. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs félni valód. Ilyen világban élünk. Én 20F vagyok, hasonló a szitu, csak komplikáltabb hiszen akibe szerelmes leszek, tutira 200kmre lakik tőlem :/
2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nah akinek nincsenek barátai az írjon nekem én szívesen barátkozok! :))

Budapesti vok :D

2014. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis pesti


de én 31 (ha nem gáz)

2014. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!