Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek, ha betegek...

Mit tennétek, ha betegek lennétek, és senki az osztályból rátok se ír, hogy "mi a bajod? ", "mikor jösz suliba? ", esetleg "kell-e házi? "?

Figyelt kérdés
18/L

2014. febr. 4. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
volt már valaki hasonló esetben? hogyan kezeltétek? bepótoltátok a házit?
2014. febr. 4. 13:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy osztálychat, én oda szoktam írni, hogy valaki meg tudná adni a mai leckéket, előre is thx.
2014. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Laci vagyok az osztályból. Nem láttalak már egy ideje, nincs semmi gond? Elküldtem a házit e-mailben. :)
2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmit.
2014. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 nem is ismerlek :D
2014. febr. 4. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit, vagyis a barátaim az osztályból persze tudják, hogy beteg vagyok. De ha házi kell ráírok egy olyanra, aki megbízható. Minek írna valaki magától, hogy "figyu nem kell házi?". Vagyis nálunk nem szokás.
2014. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leszarom. Rám nem nagyon szoktak írni, de nem is nagyon érdekel. Élvezem, hogy nem kell bemennem suliba.
2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez van, de már hozzászoktam. :(
2014. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!