Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen magányos az életem?

Miért ilyen magányos az életem?

Figyelt kérdés
senki sem törődik velem, nem ír rám senki facebookon, senki nem hív fel, nem is érdekel senkit hogy élek e... nincsenek rendes barátaim, miért van ez? nem vagyok csúnya se igénytelen kedves vagyok, jófej is... ezeket mondják rólam de sok emberrel nem találom a közös hangot, nemsokan látják úgy a dolgokat mint én... magányos az életem nem találok megértő érdeklődő embert... mindenki elvárja hogy meghallgassam de engem senki sem hallgat meg nem érdekel senkit hogy mivan velem... :(

2014. febr. 6. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, 17/f
2014. febr. 6. 21:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom inkább csendes, visszahúzódó típus vagy inkább.
2014. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert szar a világ.
2014. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miben látod másképp a dolgokat?
2014. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát elvileg a középpontban szererek lenni de az elején visszahuzodo vagyok de aztán már nem de nemnagyon vagyok sosem a kozéppontba.. ritkán szólítanak meg... pedig én szerintem a humorommal sincs gond. de nemnagyon keltem fel az emberek figyelmét... nemtudom.mi bajuk velem.
2014. febr. 7. 00:00
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Húúúú! Nem ír rád senki a fészen! Mekkora gond! Nem is tudom hogy bírod elviselni! Nekem még fészem sincs mégis teljes értékűnek érzem az életem! Tegyél érte hogy legyenek barátaid ne csak azt várd hogy majd a sültgalamb belerepül a szádba!
2014. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én teszek érte...most van egy jó barátom de vannak ismerőseim akikre egy nap ráír vagy 5 csaj meg vagy 10 spanjuk h mi a helyzet... miért/mitől népszerűbb valaki? Mi a titok hogy kedveljenek és tiszteljenek? miért köcsögek sokan velem? én kedves vagyok mindenkivel de kevesen tesznek ugyan így, és aki kedves is nem érdeklődik irántam úgy mint a többi haverja iránt.
2014. febr. 7. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Azért nem értenek meg, mert más vagy. Vannak közönséges emberek, akiknek csak a menőség a fontos, másuk nem is nagyon van. De vannak olyan emberek is, akik különlegesebbek a többségnél. Gondolj arra, hogy többre fogod vinni az életben, mint a többiek. A szerelmi kapcsolataid is mélyebbek lesznek és sokan lesznek még féltékenyek, amikor megtalálod az igazit.
2014. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

viszont te mondtál valami érdekeset...

hát a tanulmányaim nem a legjobbak... de másban eredményes vagyok... és a csajokkal sincs gond.

2014. febr. 8. 22:53
 10/10 A titokzatos válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is... 18/L
2014. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!