Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó valakinek egyedül?...

Miért jó valakinek egyedül? Miért lesz "kocka" valaki, aki otthon ül a gép előtt?

Figyelt kérdés
miért nem érdekli a társaság?
2014. febr. 9. 12:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam az eddigi válaszokat, úgy mondom:

Több oka is lehet. Szerintem a legfőbb okok a társasági élet ( hiánya ) és a játékok szeretete, függősége. Gondolok itt például a facebookra. Biztos van neked is legalább egy olyan ismerősöd, aki csak facebook életet él. Vagy éppen élő példa vagyok én: az Assasin's Creed, a Call of Duty és a Battlefield függőséget okozott nálam, volt olyan nap, hogy nem ettem, csak játszottam. Szóval sok oka lehet.

2014. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem 2 éves szakképzést és próbálkoztam haverkodni, de nem jött össze, ugyanúgy kiközösítettek mint a gimiben, ezért úgy döntöttem, hogy sz*rok rájuk és elfoglalom magam máshogy. Am. se nagyon vagyok az a típus aki pár nyomi emberért megváltozzon, akkor már nem én lennék és úgy nem lenne értelme. Azt azért nem mondanám, hogy jó egyedül lenni, de neten szoktam ismerkedni, ez nekem bőven elég.
2014. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekem is szintén önbizalom hiányom van! :( Nem tudok miről beszélni és nem merem kimondani amit gondolok ne hogy megsértsek másokat! Lányokkal pedig szóba se merek állni mert nem tudok elindítani egy beszélgetést és nem tudok miről beszélni. Az elutasítástól pedig rettegek!

21f

2014. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb ember nem azért van egyedül, mert egyedül szeretne lenni. A legtöbbjük nem tudott beilleszkedni pl az osztályba, piszkálták, önbizalom hiányos lett, és más társaságba sem tudott beilleszkedni, nem is keresett magának más társaságot. És így egyedül maradt. És hogy ne unatkozzon, a gépen néz filmet, sorozatot, játszik, facebook-on lóg... és ott társalog másokkal. Nem hiszem hogy minden ember ilyen életvitelre vágyik. Csak nincs más választása, nem tudja hogyan változtasson az életén.
2014. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
mondjuk talán menjen el dolgozni
2014. febr. 9. 17:51
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek írtad de én dolgozok és ott is eléggé zárkózott vagyok! :(
2014. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal... Gondolom mindig is középpontban levő ember lehettél.Tudod nem azért lesz valaki "kocka" mert ba**ik a társadalomra...hanem mert a társadalom b***ik rá, és ezért inkább a számítógéphez fordul mert ott talál barátokat (interneten is lehet társasági életet élni) és még mindig jobb hogy valaki úgymond "kocka" legyen mint hogy lent az utcán cigizzen meg piáljon mert az a "menő".

(ja és nem vagyok kocka, rendes társasági életet élek)

2014. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

#17


Én azért vagyok kocka, mert baszok a társadalomra. :D


Pl. mindig is voltak barátaim, és hívtak is erre arra állandóan, de nem érdekelt többnyire. Mindig arra gondoltam, minek menjek egy zajos, füstös lebujba bámulni a sok lúzert, mikor itthon is lehetek az én egészséges kis kuckómban, és nyomhatom a GTA-t, ami tök izgi. :P


Nem csak kényszerkockák vannak, van aki direkt erre gyúr!

2014. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 LeftBehind ***** válasza:
100%
Isten lássa lelkem, én megpróbáltam. Rakás különböző társaságban voltam, de mindnek ugyanaz lett a vége - csak ültem és azon gondolkodtam "Ezek meg mi a francról beszélnek?" "Mit keresek én itt?" Aggyal nem fogom, hogy képesek az emberek ennyit pofázni az ég adta világon semmiről...és akkor még én voltam a hülye mert nem vigyorogtam folyton mint a fakutya. Ha pedig esetleg megpróbáltam volna terelni a "Pia,pina" témát valami másra, néztek rám mint valami űrlényre. Most ilyenekkel mit kezdjek? Az egy dolog, hogy otthon magányos vagyok, de egy emberekkel teli szobában ugyanúgy magányos vagyok + még ideges is mellé.
2014. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nekem marad a magány mert utálom a felszínes embereket és szinte mindenhol ilyenek vesznek körül és nagyon rühellem őket, akkor inkább már az egyedüllét
2014. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!