Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Lehet nem hiszitek el de elég nagy lelki gondjaim vannak. Úgy érzem nem számíthatok már senkire veszekszem a családommal ebből kifolyólag a barátommal és a barátaimmal is. A legutóbbi nagy családi perpatvarnál csúnya gondolataim voltak. Persze tudom hogy nem tenném ezt magammal, de nagyon megijedtem... Mi van ha mégis? Mindig nyomaszt valami érzem hogy nem vagyok rendben és segítségre van szükségem. De ki segíthetne nekem?
2014. febr. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2014. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy olyan tanárhoz is fordulhatsz, akiben megbízol. nem tudom, milyen településen vagy milyen település közelében laksz, lehet, hogy van ifjúságsegítő is, vagy ifjúságsegítéssel foglalkozó szervezet. esetleg telefonos vagy internetes lelkisegély szolgálat. ne aggódj, én is átéltem ezt, erős vagy, és szükség van rád, ahogy mindenkire. saját magadra is szükséged van, saját magadra mindig számíthatsz. és ha tudatában vagy, hogy segítségre van szükséged, akkor annyira nem nagy a baj, mármint lehetne sokkal rosszabb is. tarts ki!
2014. febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. voltam, írj nyugodtan privátot, ha van kérdésed, segítek amiben tudok.
2014. febr. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!