Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart ez még, kitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart ez még, kitől kérjek segítséget? 26/L

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni a volt páromat. A kapcsolat nagyon hosszú volt, ő már azóta boldog valaki mással. Szemét módon hagyott el. Nekem azóta nincs is senkim (másfél éve). Van hogy pár napra elfelejtem, nem gondolok rá annyit, de általában átszövi az életemet, a gondolataimat, tetteimet, depressziós vagyok és hiába is szeretnék, képtelen vagyok pasizni. Pedig nagyon nagyon vágyom rá! Hiába beszélgettem a barátaimmal, családommal erről a rémálomról, nem értenek meg, ők csak azt mondják hisztis vagyok, meg hogy más sokkal rosszabb dolgokat is kibírt. De nem tehetek róla, idegesít, hogy ő boldog (pedig esküszöm nem vétettem ellene hogy így elhagyjon) nélkülem, másfél éve, én meg egyedül vagyok magányosan. A barátaim is mondták, hogy ő volt a szemét, és hogy én enm ilyet érdemeltem, sokan ellenezték a kapcsolatunkat. Amikor szakítottunk örültek. Néha néha eljárkálok bulizni, de akikkel megyek azt mondjál negatív a kisugárzásom. Nem hinném, mert eljátszom hogy boldog vagyok mosolygok, beszélgetek, táncolok. Orvoshoz nem akarok menni, de már úgy érzem, lassan megbolondulok. Próbálkoztam magamat "gyógyítani" mindennapos meditációval, könyv olvasással a témában, zenehallgatással, egy ideig nyugtatót szedtem de nem akartam hozzászokni így abbahagytam. Mit tegyek?
2013. nov. 14. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire rosszul viseled, akkor keress fel egy pszichológust!!:/ Hiába, itt már orvosi segítség kell, ha se a barátok, se a család nem tud neked segíteni!! Hidd el, ez nem szégyen!!!
2013. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Próbáltál olyan dolgot találni, ami leköt?

Engem egy új sport volt az, ami kizökkentett, mert addig a 2 óráig nem gondoltam az exemre. És az csodálatos volt. Aztán hazamentem bőgtem, de már váltam a megváltást, amikor végre megint mehetek edzeni.


Egy idő után találtam 1-2 más dolgot is, ami ilyen érzés volt. Nem túl sok, és nem is tartottak túl sokáig, de volt. Az a lényeg, hogy olyan dolgot találj, ami segít nem rá gondolni. Mindegy mi az. Ha sokáig csinálod, egy idő után könnyebb lesz, ezek a "felejtős" dolgok lesznek fontosak. És miközben nem gondolsz rá, talán találsz egyre több dolgot, amivel érdemes foglalkozni.


Bocs, nincs jobb ötletem.

2013. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik neked annyira az exedből?
2013. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 ASOT ***** válasza:

Az a legfőbb bajod, hogy szakítottatok, vagy inkább az, hogy neki lett valakije és boldog te meg még nem találtál?

Én utóbbit tartom valószínűbbnek....

2013. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Mindkettő.

Nem tudom, hogy mit tegyek, a megbolondulás szélén állok.

2013. nov. 14. 21:22
 6/27 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok 3 éve nincs senkim , az életem a munka és a sport tölti ki csajozni max heti 1 napom lenne de inkápp pihenek és regenerálódok a barátaimat, családom ha havi egyszer látom akkor már jó.... Nem csak te vagy magányos és nem kell sírni, mi volt a pasidban amit nem bírsz elengedni? Nem zudom elképzelni h valakihez ennyire ragaszkodjunk...... Vagy próbáld valamivel lefoglalni magad ami eltereli a figyelmed lehetőleg sport ( stresszoldó) és próbáld túltenni magad nem lehetsz ennyire gyenge.....
2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A sporthoz nincs kedvem lusta vagyok hozzá.

Soha nem is érdekelt.

2013. nov. 14. 21:24
 8/27 anonim ***** válasza:

keress egy fizikailag és szellemileg is leterhelő, napi 12-14 órás munkát. Én külföldre jöttem, és elkezdtem egy ilyen helyen dolgozni. Igaz, hogy fáj mindenem, és voltaképp alig van életem, de már alig gondolok a volt barátnőmre. Nagyon nehéz volt, főleg az eleje felé... bár, amióta megjött az első fizetés, kicsit könnyebb :D


Amúgy igen, a lényeg tényleg az, hogy találj valamit, ami leköt... de nagyon.

2013. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 ASOT ***** válasza:

Többségben van nálad a féltékenység, mint az hogy ő már nincs neked. És ez a féltékenység az ami megőrjít és foglalkoztat. Ha nem lenne senkije feleennyire sem lennél úgymond depressziós, ha fogalmazhatunk így.


Ergo találnod kell egy célt, ki kell tűznöd magad elé, és elérni azt. Mert ha udvarolnának neked és lenne valaki te is úgy éreznéd hogy vagy valaki és van akinek többet érsz. de most valószínűleg az is lejátszódik benned, hogy jajj semmit sem érek....mert neki nem kellettem....mert velem ezek szerint nem volt boldog. ----- holott ez tévedés.

2013. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen titeket, értsétek meg, semmi nem tud már lekötni, sok mindennel próbálkoztam. Nem érdekel már semmi hobbi, csak hogy legyen valakim, mert már másfél éve egyedül és nagyon rossz! Semmi értelme egyedül csinálni bármit is.
2013. nov. 14. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!