Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitől kérjek segítséget, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kérjek segítséget, hogy kilépjek ebből az egész kapcsolatból? Egyedül nem bírok!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem bírom elhagyni a páromat,bármilyen rosszul is bánjon velem.Belegázolt a lelkembe teljesen tönkre tett.Valamikor még az elején nagyon jó ember volt,oda volt értem,kedves volt tényleg azt mondtam,hogy soha nem találnék ilyen jót! De mára ez megváltozott.Minden egyes szavával és tettével durva és flegma.Nem kapok tőle semmi szeretetet törődést és kedvességet.Megalázott,ott okozott és okoz fájdalmat ahol csak tud.A szex része annyibann merül ki,hogy csókolózunk aztán durr bele a közepébe és kész.Közölte,hogy megszokta,azt hogy nem voltunk együtt csak 2 hetente.1,5 év alatt egyetlen egyszer sem lehetett megbeszélni vele semmit,mert ha elkezdek mondani valamit egyből puffog,morog,kiabál idebetegeskedik.Neki minden jó úgy,ahogy van és változtatni nem akar semmit.Én 20 éves vagyok ő 28 gyereket szeretne én Nem!

Tudom és tudom,hogy nem illünk össze nekünk nincs jövőnk,de egyszerűen nem bírom elhagyni.

Megtettem 10-20-100 és még is vissza mentem magamtól,biztos hogy most ezzel él vissza.Haza cuccoltam és volt olyan,hogy már este vissza mentem magamtól.Ő az utóbbi 7 hónapban egyetlen egyszer sem jött ha elhagytam elvolt nélkülem.Tudom,hogy kapcsolat függő vagyok,de egyedül nem bírom.Nem vagyok rossz nő elég sok hódolom van,de még sem tudok senkivel sem lenni,pedig biztos vagyok abban,hogy ha jönne valaki biztos,hogy eltudnám hagyni.Anyagilag is teljesen rá vagyok utalva,én tanulok se kint se bent a helyem.Se anyám se apám,egyedül a nővérem aki prostituált külföldön. Tuti beteg az agyam.... :(


2013. márc. 5. 16:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt vele éltél, miből tartottad fent magad? Csak van hova menned, ha írod, hogy többször is hazacuccoltál már.
2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

hova cuccoltál haza?

mit tanulsz?

2013. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Rá fogsz jönni, hogy elcseszted az időt amit vele töltöttél... Fiatal vagy, előtted az élet, nem kellene vacak, nem működő kapcsolatban vergődnöd. Állj tovább.

A leírtakból az derül ki, hogy nem is hiányoznál neki. Különben meg mindegy, mert ha szeretne akkor nem így viselkedne!

2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Én totálisan kinyalom a fenekét és semmit nem kapok vissza.Mindene meg van mellettem,mindet megadok neki és én egy csokit nem érdemlek meg tőle....Szépen beszélek vele,kedves vagyok komolyan úgy érzem,hogy azon kívül,hogy gyenge a lelkem és fáj,ha semmiért durván és a legflegmábban beszél velem akkor megsértődök és látszik rajtam,hogy fáj. Tudom,hogy hibáztam elég sok dologban amit be is ismertem,és változtattam rajta....de ő semmin nem akar :(
2013. márc. 5. 16:35
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagynád akkor rádöbbenne hogy mit vesztett. De nem azonnal. Lehet hetek vagy akár hónapok kellenének hogy észhez térjen. A kérdés inkább az mit ér egy olyan kapcsolat amihez ez kell hogy észheztérjen?


Javaslat: koncentrálj a tanulmányaid befejezésére mert ha eljön az igazi akkor amire szükséged lesz az egy olyan végzettség amivel nem függsz tőle…

2013. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Haza cuccoltam ahol egy galéria vár és egy perverz nevelő apa aki meg@úná még az anyját is ha lehetne szóval így érthető,hogy miért nem jövök haza....
2013. márc. 5. 16:51
 7/47 anonim ***** válasza:
A megoldás nem itt és most van. A tanulással elérheted hogy ne függj senkitől. Ez a megoldás.
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Tönkretesz téged :(
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, nekem van ilyen lány a baráti társaságomban, totálisan le van nézve a csaj, én nem bírom elviselni, annyira ostoba. Ő ugyanezt csinálja az állítólagos barátjával, aki még az abortusza napján sem volt képes meglátogatni, mert volt fontosabb dolga.

Neked valami problémád van, társfüggő vagy, figyelemhiányos, és ahogy nézem áldozat-típus is. Menj el pszichológushoz, vannak ingyenes rendelések is, magadat kell elfogadnod ahhoz, hogy a "párodat" el tudd hagyni. Nem tudom miért, de rengeteg ilyen nő van, aki azt hiszi, hogy férfi nélkül nincs értelme az életnek. Pedig van.

2013. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Tudom és hiszem,mert ismerem magamat,hogy eljön majd az az idő mikor teljesen megunom és lépek,csak lépnék már valaki másért.Voltam így sajnos elég korán kezdtem fiatalon és túl vagyok 5 éves,2 éves,és 1 éves kapcsolaton ez pedig most 1,5 év tart....szóval tuti betett ez a sok év,mennem kellene orvoshoz....nem vagyok már lelkileg labilis,de lehet hogy az vagyok csak a boldogság hiányzik...nem tudom.
2013. márc. 5. 16:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!