Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kellene most tennem?

Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy írjam le, mik kavarognak bennem...


7.-es vagyok...


Mióta iskolába járok, mindenki kitaszít engem, egyetlen barátom a testvérem, és az ő "barátai" voltak.


El is voltam velük, de mire 6.-os lettem, szempillantás alatt elballagtak, elmentek. stb..


Magamra maradtam. Nem szoktam hozzá, hogy magamat kell védenem, csak is EGYEDÜL. 6. osztályban volt a legtöbb bunyóm. kb 3-4 osztályfőnökim volt. (+ még amit nem vettek észre a tanárok)


6.o végére, összebarátkoztam egy bizonyos "társasággal" ahol nagyjából már szivesen láttak engem, stb. 2 lány volt és 4 fiú.


Az egyik lányt úgymond megkedveltem, már év vége felé, és csak ő miatta vártam az iskolát, végre találkozzak vele.


Kiderült, átiratkozott egy másik suliba, mert ez a suli nem tetszett neki.. Én erre magamba zuhantam, nem tudtam mit tegyek, mert ő volt az egyetlen, aki megértett valamennyire, se családok, se barátok.. Senki..


Most itt vagyok, van 3-4 barátom, pár száz ellenségem, és nem tudom ki vagyok, mit tegyek, mit érezzek, mit kéne tennem.. De tényleg..

Családnak nem akarom elmondani, nem értenék meg, hogy..


De még is muszáj volt ezt leírnom, úgy éreztem... Ez így jobb lesz.


Akinek van valami kommentje.. Kérem írjon.


2014. febr. 15. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélned kell a szüleiddel. Te vagy a gyerekük, mindenképpen meg fogják érteni, ha teljesen őszintén elmondod nekik! kérd meg, hogy hagy iratkozz át egy másik iskolába. Mindegy hogy melyikbe, csak valahova máshova. Ott tiszta lappal indulhatsz.
2014. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angelik@ ***** válasza:
Ha nehezen tudsz beilleszkedni egy társaságba, vagy nehezen viseled az új dolgokat, akkor maradj a seggeden. Egy iskolaváltás nem lenne jó ötlet, ott aztán végképp nem ismernél senkit. Ha van 4 barátod, az miért nem elég? Talán a többiek sem tartanak az ellenségüknek, csak nem találják a közös hangot veled.
2014. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vajon miért verekedtél minden nap? Lehet, hogy figyelemhiányod van? Vagy azt hiszed mások fizikális/lelki sárbatiprása kivívja valakinek a tiszteletét? Nem tudtál mit kezdeni magaddal? Lehet te vagy a legfőbb probléma, gondolkozz el magadon, miért is van ilyen sok ellenséged.
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb azért volt... Mert faluban élek, és a véremben van, hogy undorítónak találom a cigányokat.. Meg ezt màr kinőttem, de akkor sértődött lettem egy becsúszott egyestol is. Ezt kihasználták, és uszitottak, egy ideig bírtam,de az idegeim felmondtak a szolgalatot, es duhbe gorultam egy rosz beszolastol is...
2014. febr. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!