Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki adna bármilyen tippet...

Valaki adna bármilyen tippet ami segíthetne? Bármit.

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magam...

Nem szeretnék öngyilkos lenni, de már szinte nem látok más kiutat.

Egyszerűen nem tudok túllépni a saját problémáimon, és nem tudok mit kezdeni velük.

Úgy érzem már semmit nem tehetek, saját magam csapdájában vagyok már évek óta.

És mindig sokat sírok emiatt, és úgy érzem már nagyon nem bírom tovább.

És teljesen egyedül érzem magam, mert senki nem ért meg, vagy aki megérthetne azzal még nem találkoztam...

Az emberek meg bunkók velem és elutasítóak, aki kedves próbál lenni azt meg én utasítom el, de nem tudom miért.



2014. febr. 16. 21:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, beszélgess hasonló problémál küzdő emberekkel. Együtt könnyebb minden. Aztán ki tudja, lehet, hogy ebből lesznek barátságok? :)
2014. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 LydiaM válasza:

Figyelj,a problémáink gödrök,amikbe újra és újra beleesünk.Meg kell tanulnunk átlépni őket.

Ha magadba nézel és nem tetszik amit látsz,már érettebb vagy,mint a világ háromnegyede.Azt jelenti,hogy nem csak felületesen mászkálsz ,hanem figyelsz és értelmezel.Őszintén mondom.,ezek a dolgok mind értéket adnak neked ,és még valamit, a lehetőséget a változásra,mert tudod,miből kell kiindulnod,mit szeretnél lecserélni magadban.

A heluzetek nagyon fûggnek attól,hogyan viselkedsz!Ez a dolgok igazi kulcsa.Én írnék egy listát arról,amit nem szeretek magamban, és mellé egy másikat,amit a helyett látnék magamban. HA ez megvan.,szépen TÜRELMESEN el kell kezdeni lépéseket tenni. Nekem sokat segített az önértékelésemen a tükrös módszer:szembe néztem magammal és úgy ismételgettem hangosan azt,amit nem hittem maganról,de szerettem volna.

A barátokról meg annyit,hogy te csak próbálkozz,de ne görcsölj rá nagyon,aki bír,azzal összejönnek a dolgok ,majd meglátod,csak adj esélyt nekik,hogy megismerhessenek ! :)

2014. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sportolgass, táncolj, játssz, dolgozz, beszélgess többet mindenkivel.
2014. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1.

ha sok szabadidőd van találj magadnak egy hobby-t amiben jó vagy.

csináld azt foglalkozz azzal amiben jó vagy.

2.

a problémáid belülről fakadnak ezért csak te tudod megoldani őket. nincs megoldhatatlan probléma. ha mások csesztetnek engedd el a füled mellett. a depresszió az egy olyan állapot amibe az emberek töbsége belekerül és akkor jönnek ki belőle amikor ők akarnak. változtass a helyzeteden.

3.

ajánlok neked egy embert és az ő videóit:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL22WkYqXKep-1RTgeRwmV..

Szefinek hívják és nagyon nagy élettapasztalata van. az ő videói biztosan tudnak neked segíteni.

4.

azt mondják hogyha az élet visszahúz az csak azért van hogy késöbb szágúldhass a céljaid felé.

ez nálam kezd beigazolódni: 2 hete úgy gondoltam nem lehet rosszabb a hejzetem most meg egyre boldogabb kezdek lenni és haladok a boldogság felé.

2014. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel a lelkisegély szolgálatot időnként, menj pszichológushoz, menj le a térre focizni, vagy keríts 1-2 lakótársat, költözz egy másik városba hátha ott jobb arcok az emberek, iratkozz be egy sportcsapatba, dolgozz, menj sakkozz valakikkel, vagy esetleg videojátékozz valakikkel a neten, keresd fel a normálisabb ismerőseidet, kérdezz meg másokat is van-e ötletük.
2014. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!