Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én miért nem beszélgethetek...

Én miért nem beszélgethetek senkivel úgy lazán, hosszasan, mint mások?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom iskolában, buszon hogy egyesek fél-egy órákat is képesek elbeszélgetni egymással, kettesben is, mindig találnak valami témát. De ha nem is annyi ideig, azért mindenki el tud azért beszélgetni az emberekkel valamiről, témát meg találni aki akar, főleg olyanokkal, akikkel mondjuk egy iskolába jár az ember.

Én találnék is témát, ezzel nincs gond, az a gond, hogy ha valaki egyáltalán hajlandó velem leállni beszélni, és én már felhoztam minden témát egy pár beszélgetés után amit lehetett, és ha megkérem a másikat hogy mondjon valami témát már ő, azt mondja nem nagyon tud semmit.

Meg igazából mindig tök nyögvenyelős a beszélgetés, jóformán én kérdezgetek meg beszélek, a másik meg válaszolgat rá csak, nem beszél velem olyan nagy lelkesedéssel meg beleéléssel mint a többiek szoktak másokkal.

Én miért nem beszélgethetek senkivel úgy, mint mások? Milyen oka lehet ennek?


2014. febr. 22. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A beszélgetést is tanulni kell. Röhejesen hangzik, de így van. Tanulni kell a másik jeleinek olvasását is. Valószínűleg nem jól választasz témát, vagy más miatt érdektelen az embereknek a dolog. Esetleg kérdezned is kellene tőlük, nem témákkal kapcsolatban, hanem személyesebb dolgokat, amik kinyitják az embereket. Hova jár, mit szeret... és ahol közös pontot látsz kettőtökben, ott leragadni.
2014. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És kiegészíteném azzal, hogy olyan emberrel kezdj beszélgetni, akin látod, hogy akar is, és szimpatikusak vagytok egymásnak.
2014. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!