Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszasan neznek a nok, de...

Hosszasan neznek a nok, de soha nem mosolyognak ram vissza csak tovabb neznek. Miert van ez?

Figyelt kérdés

24 vagyok, csajozasi rutinbol kijottem egy 6 eves kapcsolat utan. Mostanaban eszrevettem hogy egyszeruen bamulnak csajok. Nem mindegyik de sok, eddig ilyet nem vettem eszre. Tegnap is bementem a torzshelyemre, amig valtottam par mondatot a pultos haverral, egy csaj vegig bamult. Raneztem par masodpercig, kicsi Brucewillis mosolyt nyomtam neki, de nem reagalt ra semmit csak nezett tovabb. De olyan szexin nem zavaroan. Meg bele is pirultam olyan zavarba jottem. Amikor visszaneztem akkor is bamult.


Tobbszor elofordult mar ez. Furcsa nincs rajtam semmi, atlagos vagyok. Amugy ronda pasikent tartom magam szamon, egy baratnom volt egesz eletemben. Ha jo pali lennek biztos lett volna vagy 5. Letezik jogy bejovok ezeknek a csajoknak csak kozelednem kene? Amugy macsos vagyok a csunyasagom ellenere, ferfias.


Aztan lehet hogy azert neznek ilyen sokaig a nok mert nem lattak meg ilyen rondat mint en es rajtam szornyulkodnek? Mert amugy miert nem mosolyognak vissza? Ti a helyemben mit gondolnatok? Lanyok ti miert csinalnatok ezt?


2014. jan. 18. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
beképzeled csak
2014. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne képzelődj!!
2014. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Szerintem csak bambult maga elé és te épp útban voltál.
2014. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vegyél erőt magadon,aztán menj oda a következő ilyenhez és kérdezd meg tőle.

miért is ne tennéd?

és ne mosolyog nekik,mint a tejbetök aki örül magának-nehéz megállni tudom amúgy-

ha már maccsó vagy,akkor ne add ki magad,ha már a csaj nyit.

húzd fel az egyik szemöldököd válaszként,vagy bólints egyet,amivel jelzed,hogy észrevetted,nyugtáztad a bókot a figyelmet.

de azzal,hogy visszamosolyogsz és mégsem mész oda, határozatlanságról árulkodik inkább.

a jóképűség meg egy dolog,de a domináns határozott fellépés az többet nyom a latba.

2014. jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, olykor én is átélem, hogy az emberek körülöttem nem csak rám néznek, de mondhatni már bámulnak. Ennek egyáltalán nem értem az okát, egy ideig összezavar s a végén mindig rájuk hagyom, végül is erre való a szemük.


Lehet, hogy épp azt találják benned vonzónak, amire nem is gondolnál. Azt a felvetést, hogy azért néznek rád, mert rondábbat még nem láttak, azonnal felejtsd el.

Legközelebb simán odamehetnél a lányhoz, beszélgethetnétek, meghívnád egy italra és megtudnád, hogy szimpatikus vagy-e neki. Mit veszíthetsz?


A pasik közül sem szokott mindenki visszamosolyogni, ahogy írtad a nők esetében sincs ez másképp, nem érdemes ezen agyalni.

2014. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nők nem túl kezdeményezőek, van amelyik azt se tudja, hogy fejezze ki vonzalmát.Legegyszerübb, ha ráköszönsz, esetleg megkérded ha ismeritek egymást...


Második variáció a "Mit bámulsz köcsög?" :))))

2014. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!