Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül, aki ma otthon tölti a napját egyedül reggeltől estig?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#8-as. Szerintem nagyon jó ötlet, hogy beiratkozott egy számítógépes tanfolyamra 56 évesen! Szüleim is ilyen korúak, így nagyon is tisztában vagyok vele, hogy az informatika nem olyan egyszerű ilyen korban, de nagyon klassz ötlet a tanfolyam. Új, fiatalos, és hasznos dolgot tanulhat meg. Sok sikert hozzá! :)

A nyugdíjas klubokkal egyet értek, én se hiszem, hogy mennék. Tetszik a fiatalos hozzáállása a dolgokhoz :)

2014. febr. 24. 10:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a biztatást, nagyon rám fér! :)
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Yeah, most én is otthon vagyok egy ideje (reggeltől-estig) még a kis falu is stimmel. Neten dolgozom uh "hasznosnak" mondhatom magam, de amúgy tényleg nagyon nincs itt semmi. Tudok biciklizni meg a kutyákkal játszani (mint gyerekkoromban...); ma pl voltam sétálni át erdőn-mezőn, láttam őzeket és fácánt, de kb ennyi :-) Kicsit egyformák a napok. Asszem kelleni fog egy házi bestia, aki csinálja a cirkuszt.


F27

2014. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na de az tök jó, hogy látsz fácánt és hasonló erdei állatkákat. Itt ahol én lakom nincs a közelben semmi erdős rész így kóbor kutyákkal találkozom csak. De azokkal rendszeresen :S


A házi bestiás mondatodon meg most jót nevettem :D :)

Amúgy egyedül laksz is?

2014. márc. 6. 18:25
 15/15 anonim ***** válasza:
A kutyáimmal! :-)
2014. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!