Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet túlélni ezt az...

Hogyan lehet túlélni ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Amikor mindenki elhagy,kirúgnak a munkahelyedről,semmi nem sikerül,és úgy érzed nincs már értelme az egésznek,a padlón vagy,közben a környezeted boldog. hogy lehet ezt elviselni? mert én nem bírom így...
2014. márc. 2. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad, és felépíted a saját kis világodat. Falakat húzol magad köré, és csak annyi külső dolgot engedsz be ami az életben maradáshoz elengedhetetlenül szükséges. Kell egy kis kompromisszum az új munkahely végett, de ha ez meg van, akkor eljársz, a munkahelyen megcsinálod a kötelező dolgot, elvegetálsz, aztán azon kívül nem veszel tudomást másokról, és eléldegélsz a saját kis világodban. Igaz a pszichológusok az ilyen embereket kezelik, és azt mondanák, hogy ez a tanács a lehető legrosszabb, de ez a legkönnyebb út. Különben miért választaná olyan sok ember.
2014. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igyál.
2014. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
attól függ miből élsz most. intenzív munkakereséssel, hazudozással, csalással, bűnözéssel. kinek mi jön be.
2014. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gyógyszer meg pia majd segít a gondomon. sziasztok
2014. márc. 2. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:

most annyira csak a saját bajoddal vagy elfoglalva, hogy nagyon sarkítva látod a problémát

biztos akad valaki, akivel tudsz beszélgetni erről

2014. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem is így volt 4 éve, elküldtek munkahelyemről, nem tudtam fizetni az egyetemet, Hazaköltöztem városból vidékre... magányos lettem, elhagyott a párom, a barátaim messze lettek tőlem, pár hónapig nem találtam a helyem, aztán elmentem egy helyre dolgozni, ahol messze a tudásom alatti munkát vállaltam el. megismerkedtem emberekkel, kapcsolatokat alakítottam ki és a ranglétrán is egyre feljebb jutottam... most már viszonylag minden helyre állt és szépen gyűlik a pénz egy saját Otthonra
2014. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én épp úgy élek, amit az első válaszoló írt. Túlélés..
2014. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!