Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fejleszthetem a beszédk...

Hogyan fejleszthetem a beszédkészségemet?

Figyelt kérdés
Ne mond, hogy olvasással, mert már több száz könyvet elolvastam és mégis nagyon nehezen kommunikálok. Nem jutnak eszembe szavak, nem tudom rendesen kifejezni magam. Írásban sokkal könnyebben megy. Lehet, hogy egyszerűen csak buta vagyok? Bár nem tartom annak magam. Mégis most már azt kell, hogy gondoljam, hogy lehet, hogy kommunikációért felelős része egyszerűen fejletlenebb, mint az átlagemberé. Ez lehetséges? Elképzelhető, hogy ez ellen semmit sem tehetek? Sosem fogok tudni jól kommunikálni, hiába igyekszem és hiába olvasok el számtalan könyvet?
2014. márc. 2. 19:24
 1/4 manó1235 ***** válasza:
hmm régen énsem nagyon tudtam magam kifejezni de olyat csináltam hogy a tükör elé álltam és oda képzeltem valakit mintha beszélgetnék.. igen magamban beszéltem de nekem működött :) sztem jó h látod magad közben :D
2014. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Kipróbálom, köszönöm a tippet. Már nagyon el vagyok keseredve. :-(
2014. márc. 2. 19:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy kimaradt egy szó az első hozzászólásomból, elnézést. Tehát azt akartam mondani, hogy az agyam kommunikációért felelős területe. :-)
2014. márc. 2. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy beszélgetsz.
2014. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!