Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halott vagyok? Már nem tudom...

Halott vagyok? Már nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy élek-e vagy meg vagyok halva...

Sokszor azt sem tudom mi a bajom...ha valaki megkérdezné mi a baj nem tudnék válaszolni..

Az emberek utálnak vagy semmibe vesznek...mindenki csak bánt.Már annyiszor öngyilkos akartam lenni,de még arra sem vagyok képes,túl gyáva vagyok.

Nem tudom már,hogy mit csináljak.Nincs semmi értelme az életemnek...



2014. márc. 4. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Család, iskola, munkahely?
2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy vérszegény? Esetleg nagyon alacsony a vérnyomásod?Akkor érzi az ember, hogy nincs valami rendben!
2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Keress fel egy szakembert mert ebből a pár mondatból magamra ismertem én nekem pedig komoly depresszióm volt és személyiség zavarom.És hidd el magadtól nem fogsz helyre jönni.
2014. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De van értelem az életednek csak célokat kell kitűznöd.

Magányos vagy ,de nagyon.

2014. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van családom,de inkább ne lenne...miattuk van elcseszve az életem.

Iskolába járok,de ott is alig van akivel beszélgessek.

De mind1,ez az iskola azért jobb mint amelyikben eddig voltam,az tényleg,hogy rémes volt.

2014. márc. 4. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:

1 év alatt is gyökerestől megváltozhat az életed! Hidd el, hogy így van! Jövő ilyenkor talán már alig akarod elhinni, hogy valaha így éreztél, mint most!


Ne aggódj, tudom nem vigasztal, hogy emberek milliárdjainak sokkal rosszabb, mint Neked. Valamint, hogy értékelni kéne azt ami van stb. Inkább fogd fel úgy az életed, hogy nincs mit veszítened, legyél lazább, ne gondold túl a dolgokat, lesz ami lesz. Az pedig, hogy szakember nélkül nem jöhetsz rendbe azt felejtsd el. Ellenkezőleg, szakember nem tud segíteni nélküled! Nézz videókat Eckhart Tolle-ról, tanulj buddhizmus, művelődj, csajozz, pasizz, bánom is én, de ne unatkozz, mert azért vagy ilyen. Nincs lefoglalva az agyad és ilyeneken pörög egész nap, mert nincs más ami lekötne és érdekelne, csak, hogy milyen rossz neked és depis vagy. Mások is látják ezt, és tapasztalatból mondom, hogy az ilyen embereket kerülik, mert tudat alatt félnek, hogy ők is ilyeneket lesznek. Nekem nagyon súlyos depresszióm volt, fel se tudom sorolni miken mentem át közben, de aztán kijöttem a kamasz korból, gondolom te is 13-19 éves lehetsz kb. Ne aggódj, nagy fordulatokat tud venni az élet rövid idő alatt is pozitív irányba!

2014. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


Az élet végtelenül értékes. Az öngyilkosság csak a kezdőpontra dob vissza - időveszteség.

Tudnod kell hogy te tervezted meg a köztes létben a saját életedet bár bizonyos súlyos eseményeket esetleg nem szabad karatodból terveztél bele.

A születéskor elfelejtjük az ilyesmit...csak egy derengő motoszkáló diszkomfort érzés marad meg...én ezt érzem a leveledből.

Ez az érzés folymatosan keresésre sarkall...az emberek ilyenkor mindent kipróbálnak a külvilágban..és persze siker nélkül.

Pedig a munka belül van, egyszerűen rá kell lépni a belső útra hogy igazi örömet találjunk.

Kérni kell...Csoportban jó kezdeni..de ezt a munkát mindenkinek el kell végezni.

Vicces de ez mindenre gyógyír. Csak ennyi.


Hajrá.

T :)

2014. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz időszakon mehetsz keresztül.Ismerem ezt az érzést,túlságosan jól,még most is ilyen vagyok.

Figyelj.

Az élet értelme a küzdés,és a halál.

Az egyiket már megtapasztaltad.De nem lappanghatsz örökké ebben az állapotban.Itt az ideje,hogy felállj,és küzdj.

Küzdj a bánat ellen,állj a halál elé,és köpj az arcába.Ne hagyd magad.

Sohasem fogsz háborút nyerni.Senki se fog.De minden egyes megvívott csata számít.

Minden csepp véres verejték amit ejtesz a te,csakis a TE dicsőséged.

A győzelem pillanatnyi mámora az,amit boldogságnak nevezünk.Ez a jutalmunk.Ez hajt minket a csatamezőre újra és újra.

Folyamatosan vívjuk az élet háborúját,ököllel,mosollyal,könnyekkel,gyengéd érintéssel,megbocsájtással,törött csuklóval és ujjpercekkel...

Állj be a csatasorba.

Magadért.

A diadalért.

Küzdj a boldogságodért.

2014. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 10. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartás. Az élet már csak ilyen.

Énszerintem neked el kellene menned a vallásodnak megfelelő közösségbe (esetleg erőltesd meg magad és néhány héten keresztül vasárnaponként menj el templomba) és meglátod, nem fogod magányosnak érezni magad. Az öngyilkosság soha, semmire nem megoldás. Az élet szép, csak nézd a dolgokban mindig a jó oldalát.


Bármi történt az életemben, amit akkor rossznak éltem meg, ma nem lenne olyan az életem és én sem lennék olyan, ha azok nem történtek volna meg. Lehet, hogy egy összeveszés, vagy egy szimpla késés, ami miatt másik buszra szállsz hoz össze egy olyan emberrel, akiben megtalálod életed párját. Soha nem tudhatod...

2014. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!