Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet egy kapcsolatot...

Hogyan lehet egy kapcsolatot "elgyászolni"?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 19:32
 1/4 anonim válasza:
én jártam pszichológushoz szakítás miatt, ő is javasolta a "gyászolást". nem tértünk ki rá részletesen, de pl. emlékek tőle, bármi tárgyilagos, levelek, stb, átnézegeted,de úgy, hogy egyedül vagy, senki se zavarjon, zökkentsen ki és felidézed, h mi történt akkor, milyen érzés volt, milyen érzés most és elengeded (értsd: ha papír, akkor elégetheted, ha más, akkor kidobod). ezzel tudatosítva, hogy annak az érzésnek, világnak vége, és nem jön többé vissza. ha nem szabadulsz meg tőle, égeted el, akkor ott van benned tudatalatt a remény, hogy még újraéleszthető a dolog, a megsemmisítés viszont végleges és visszafordíthatatlan. nagyon nagyon nehéz megtenni, én nem tudtam! :) de neked sok szerencsét!
2014. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja, a fényképeket kifelejtettem. ha vannak digitálisan, akkor azokat is kitörlöd.
2014. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bocsánat, még egy dolog, arra nem tértél ki, hogy milyen kapcsolat gyászolása, nyílván ha szülő, vagy házastárs, bárki HALÁLA akkor teljesen más a dolog. ezeket a tanácsokat én nem túl hosszútávú párkapcsolatra kaptam.
2014. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Párkapcsolat, ez sem volt hosszútávú, itt még ez lehet be is válik. Hosszútávú kapcsolatok emlékei, ajándékok meg vannak, nem látom értelmét kidobni, hisz az életem része volt, ami hasznos használom úgy, mintha bárki mástól kaptam volna. Én sms-eket töröltem ki pl. De mindent nem, hisz az én részem is, ami volt.
2014. márc. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!