Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találjam meg a nagy ő-t?...

Hogy találjam meg a nagy ő-t? Vagy legalább ténylegesen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az nem kifejezés hogy mennyire egyedül vagyok és mennyire magányos vagyok, 1-2 éve minden barátomnak hitt ember és haverom elfordult tőlem 100%osan, és ellenem lett mindenki akivel csak jóba voltam anno. párkapcsolatom is durván véget ért 4 kb éve. egyedül vagyok magányos vagyok nagyon, munkám sincs egy ideje és MINIMUM még 6 hónapig nem is lesz még ha piros hó esne akkor se lehetne melom még sajna.

Amit így magányomban csinálok mindennapjaimban az az hogy segítek anyámnak és apámnak amiben tudok és megkérnek, mivel nincs melom így pénzem se hogy eljárjak akárhova is, de ha pénzem is lenne se tudnék menni mert egyedül nem jó...

Ami erőt adna életemben az az ha megtalálnám a nagy ő-t vagy legalább egy olyan lányt akivel ténylegesen komoly kapcsolatot alakíthatnék ki.

Mit tegyek ? és mit hogyan? ebben a helyzetben ?

netes társkeresőket 3-4 éve kipróbáltam nem vált be és nem is nagyon akarok így ismerkedni neten mert hát az nem az igazi, mert hát az interneten ismerkedés az olyan személytelen!

25F



2014. márc. 17. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Ez amúgy nekem fájt helyetted! Én esti suliba járok, nem dolgozok. Apáca leszek! Logikus! :) Te meg állj be szerzetesnek! :)
2014. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!