Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem 0-nak magamat?

Miért érzem 0-nak magamat?

Figyelt kérdés
Monotonnak érzek mindent. A munkámat, a magánéletemet, a hobbijaimat, bár az utóbbi egy ideje nem érdekel, az emberekkel való kapcsolattartást is unom már. Nincsen kedvem semmihez. Ehhez társul, hogy már csak az tesz boldoggá, ha este lefekszem aludni. Sokszor legszívesebben elsírnám magam, de azt se tudom miért, vagy csak dühöngenék egy nagyot. Sokszor megfordult már a fejemben az is, hogy egyáltalán van értelme ebben a mocskos, semmilyen életben élni?
2014. márc. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de lehet, hogy van egy enyhe depressziód. Azt nem javaslom, hogy fordulj orvoshoz, de mindenképpen változtass valamit. Itt a tavasz, napsütés, jó idő, menj ki a természetbe, hidd el, feltölt. Még ha nincs is kedved, erőltetni kell. Nézz vidám filmeket, műsorokat, hallgass vidám zenéket, és csináld azt, ami régen örömet okozott, vagy találj ki valami újat. De ne hagyd el magad!
2014. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont máma kaptam egy sírásrohamot, mert tele lett a hócipőm, megértelek.
2014. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Változtass valamin.. Esetleg hozzád közel álló Baráttal vagy Családtaggal próbáld meg megbeszélni, aki jobban ismer Téged, biztos tud valami megoldást! :)
2014. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy se pozitív se negatív hát azért :)
2014. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!