Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol van esélyem holnapra a...

Hol van esélyem holnapra a neten egy magányos budapesti lányt találni? F

Figyelt kérdés
Itt nincs azt tudom. Hirtelen jött nagyon, hogy mennem kell, de nem akarok megint magányosan ott lenni. A lakóhelyemen is csak állandóan egyedül vagyok.

2014. márc. 24. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy kedves lány barátod akit SZEMÉLYESEN ismersz és el tudnád hívni? Ez gáz.
2014. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, veszettül magányos vagyok.
2014. márc. 24. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen eseményre mész? Mert pl. koncerteknél sokszor a facebook event üzenőfalán szoktak egyedül készülők társaságot keresni..

Kevés az info, hogy valami épkézláb tippet tudjak adni, bocsi..:)

2014. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos helyre megyek, nem hiszem, hogy jönne oda más is. Nem szertném ezt a helyet elárulni, estleg csak annak akivel találkozok.
2014. márc. 24. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem.. Sajnos így nem jut eszembe semmi hasznos, de azért sok sikert!
2014. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nem bízok a sikerben. Legutóbb egy hónap idő nem volt elég olyan embert találni, aki kész találkozni.
2014. márc. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!