Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Sokan vesznek...

Mit csináljak? Sokan vesznek körül de magányos vagyok.

Figyelt kérdés

14éves vagyok. Igen pont kamaszkor. Szoval utalok itthon lenni, mert...az apám folyton r.szeg anyam mindig csak bánt hogy hogy nezek ki stb. Van egy nővérem aki egy bekepzelt k..va, es 13evesen mar tobb terhessegi tesztet csinált meg, mint mas egesz eleteben. A barataim, akikkel egésznap jokat es sokat rohogunk. De nem hiszem hogy ok igaz baratok lennenek...Es nem kerek netes baratok, koszonom. Nos..azert erzem h nem igaz baratok, mert volt/van egy korszakom. Amikor is eret vagok, igen szánalmas, nevetséges...de en igy latom jonak. Ok pedig, a "barataim" hangot adtak annak hogy mindenem meg van...macskam, noverem, laptopom. ES EZ KIT ERDEKEL AMIKOR NEM VAGYOK BOLDOG????:( csak engem.... A fiu osztalytarsaim mindig emlekeztetnek ra hogy 171 cm vagyok-.- ezen csak nevetni tudok, de azert faj.

Nem tudok naplot sem irni, mert.ugy erzem nincs magánéletem. Az anyam jon be a szobamba turkal a szekrenyembe amikor furdok neki "mindig veletlenul ott akad dolga". Most..fogalmam.sincs hogy hogy legyek boldog? Ezeket senki nem tudja rolam, es ész nélkül dobaloznak a szavakkal. :((( szükségem van valakire


2014. márc. 13. 13:45
 1/2 HUN_Sector ***** válasza:
14 éves vagy, így eléggé korlátozottak a lehetőségek. Egy másik kérdezőnek is javasoltam egy hasonló topicban: menj és önkénteskedj egy állatmenhelyen. Az állatoktól rengeteg szeretet kapni, közöttük boldogak az emberek, ezért is használják pl. a kiskutyákat terápiás célra. Facebookolj rá, hol van ilyen a közeledben és nézd meg, szükségük van-e segítségre. A barátokkal kapcsolatban meg te tudod, te érzed ki a barátod, ki az, aki önmagát is kockára tenné érted. Ha ilyen nincs, akkor az csak haver. Mindezek ellenére a haverokkal is jól ki lehet jönni, aztán ha majd a nagy szerelem beköszönt az életedben, megnyílnak a kapcsolatok új emberek irányába is. Türelem és gondold át a fenti javaslatomat.
2014. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha vannak igazi barátaid, náluk éld az életed, ha sulit kell váltani, válassz egy távoli koleszost, kezdj el dolgozni minél hamarabb és gyűjts albérletre. minél hamarabb legyél független tőlük. családsegítő szolgálatok is vannak, nem tudom van-e értelme.
2014. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!