Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék kitörni ebből a...

Hogyan tudnék kitörni ebből a magányos életből, mit tehetnék hogy az emberek ne forduljanak el tőlem?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok és igen remény vesztett. Nincsen senkim, el vagyok magányosodva, se barátaim, se párom, senkim.

Világ életemben magányos farkas típus voltam, de ennek ellenére általános és középiskolában meg volt a társaságom, voltak barátaim és társasági életem. Furcsa módon az egyetemen kezdtem nagyon elszigetelődni, nem találtam a hangot a társaimmal, csapódtam ide-oda egy darabig, aztán feladtam és inkább csak a tanulásra koncentráltam, feladtam a barátkozást. Aztán egyetem után még rosszabbra fordult a helyzet, elköltöztem a szüleimtől, egy szál magamban lakom egy kis lakásban, mindig az üres lakás fogad, ha nem dolgozom akkor itthon vagyok egyedül, nem járok sehova. A régi barátok elmaradoztak, én hiába próbálkozom, már nincs rám idejük, családot alapítottak vagy teljesen más életutat járnak be, nem kíváncsiak rám. Új emberekkel továbbra sem tudok ismerkedni, pedig próbálkozom, kezdeményezek is, de valahogy az emberek elfordulnak tőlem, nem találnak szimpatikusnak.

Párkapcsolatom sem volt még igazán komoly, hosszú távú, inkább csak próbálkozások. Egyre inkább süllyedek bele a depresszióba, próbálok célokat kitűzni magam elé, de elkeserít hogy nincs kivel megosztanom, nincs kivel együtt vágjak bele bármibe is. El vagyok keseredve, és nem tudom hol a kiút. Nem akarom az egész életemet magányosan, megkeseredve leélni.:(

27/L


2014. márc. 31. 00:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,de én már túl öreg vagyok ahhoz,hogy változtatni tudjak a helyzetemen.Neked még talán sikerülhet,de sajnos én sem tudom hogyan.Kiváncsian várom én is a további válaszokat,hogy mit tanácsolnak neked.
2014. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%

Na majd most kapni fogsz nehany privat uzenetet. :D

27 evesen miert a lany jelzot hasznalod, a no helyett?

Kar hogy a valo eletben soha nem talalkozom hasonlo holgyekkel, ha meg is tobbnyire csak atneznek rajtam mintha, ott se lennek.

2014. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Igen, legtöbbször mindig ott a gond, hogy az ember nem kap visszajelzést, mi a hiba önmagában.

Sokan nem is ismerik önmagukat, meg hogy min kellene változtatni, hogy jobb életet élhessenek.

Van pár ismerősöm, akik nagyon egyedül vannak, és nem is látom az esélyt arra, hogy közelebb kerüljön hozzájuk bárki is.

Nekem se nagyon van kedvem keresni őket.

Bántani nem akarom őket, hogy megmondjam, mi a baj velük, de ők olyanok, hogy nem is nagyon akarnak társaságot keresni maguknak.

Sajnos az emberrel sosem az akar ismerkedni, akinek kellene, mindig olyan, aki inkább kihasznál valamiért. De lehet, ez csak egy indok a másik társaságának keresésére.

Jó emberismerőnek kell lenni, megfigyelni, ki, miért akar velünk lenni.

2014. márc. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem ártana olyan emberek közé eljárni, akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint neked.

Önsegítő kör, csoportpszichoterápia is sokat segíthetne neked.

Neked kell az első lépést megtenned, és ha kinyújtja feléd a kezét valaki, akkor ne felejtsd el megfogni, és te is igyekezz kifelé mászni.

2014. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Felvázolnám, de nem tudom. Vagyis tudom, de azt hinnéd, újabb punnyadt klisé. Ami azt illeti, nem bonyolultabb. Szerencsére mások illusztrálták: https://www.youtube.com/watch?v=emQmK1yIPU8


https://www.youtube.com/watch?v=mIoKRTc08-c

https://www.youtube.com/watch?v=s7scIxQ7PQ8

https://www.youtube.com/watch?v=WQY_uQOVdYA

2014. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Próbálj neten ismerkedni. Manapság már elég tré a felhozatal, de a semminél jobb, ha tényleg szükséged van kapcsolatra. Ha erre az a válaszod, hogy te nem akarsz neten ismerkedni, mert derogál, akkor csak magadra vethetsz.


32F

2014. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretek neten ismerkedni és nem azért mert derogál, más okok miatt. Csak azért mert a "semminél jobb" biztos nem fanyalodom rá olyasmire ami nem jó, nem az igazi. Egy szóval, ezt nem érzem megoldásnak. Ki akarok mozdulni, élni az életemet, nem pedig még többet ülni a négy fal között a gép előtt.
2014. márc. 31. 19:53
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. Nincs ennél simább logikai megfeleltetés. Kell és tudod -> nyomatod.
2014. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
És neeeeem, nem mondja meg senki, mi fog történni. A következő perc is rejtély, még itt, bekockulva is. Improvizálni kell, nem is tehetünk mást. A rögtönzés a szellem vére, nélküle nem él, hideg és messziről bűzlik.
2014. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Most szerinted menő ez a sok "prózai" hablaty amiket írogatsz? Ha nem tudsz értelmes, érdemi dolgot hozzáfűzni a továbbiakban akkor kímélj meg légy szíves írói vénádtól.
2014. márc. 31. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!