Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy szinte teljesen...

Normális hogy szinte teljesen egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

Igazából semmi gond nincs itthon, anyámmal, tesómmal, nevelőapámmal jóban vagyunk. Mégis azt érzem, hogy amikor haza jövök, tök egyedül vagyok, nem értenek meg. Suliban legjobb barátnőmmel jó kedvem van, jól érzem magam. Itthon pedig ennek pont az ellentéte. Barátnőmmel elég régóta ismerjük egymást, és régóta vagyunk legjobb barátnők is, és úgy érzem csak vele tudom magamat igazán jól érezni. Amikor ő nincs velem nagyon egyedül érzem magam :/ Más is van ezzel így?


19L



2014. ápr. 4. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy az otthoni kommunikáció hiánya? jol megvagytok otthon, de nem nyitott a kapcsolat?
2014. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igazából van hogy rám jön hogy elkezdek anyámnak beszélni pl egy pasiról vagy akármi, meghallgat, de úgy tűnik nekem hogy nem igazán érdekli. például azt se szokta megkérdezni hogy mi volt ma a suliban, nem érdeklődik a jegyeim iránt sem. én ezt próbálom azzal magyarázni hogy sokat dolgozik, későn ér haza, fáradt és nincs ilyenekre már ereje.
2014. ápr. 4. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát érthető,de biztos nem ennek kellene megszokottnak lenni.

Nálam is ilyen a helyzet,pedig itt elég érdeklődőek,ettől függetlenül egyedül érzem magam és utálok itthon lenni,sokkal jobb a suliban/koliban.Mondjuk most amúgy is van 1-2 probléma az életemben,de régen se voltam sokkal kommunikatívabb velük.Bár akkor elviselhetőbb volt az itthoni lét.

2014. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem normális, tudom mert hasonló helyzetben vagyok
2014. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mit lehet tenni ez ellen? :/
2014. ápr. 6. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit,ha eddig nem volt.Bár ez nekem nem válik be,de hátha neked működik.

Vagy ha valami zavar otthon,mondd el nekik,lehet hogy tudnak rajta változtatni.

2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hobbim az van, de nekem se igazán segít. általában rossz kedvem van itthon és semmihez nincs olyankor kedvem. anyuval már próbáltam beszélni olyan dolgokról amik zavarnak, de nem nagyon lett változás. ismét csak a fáradtság volt a kifogása.


amúgy köszönöm a válaszokat :)

2014. ápr. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!