Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha mindig szeretné...

Mit tegyek, ha mindig szeretnék egyedül lenni, de nem tudok?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az emberek társaságát és mindig egyedül szeretnék lenni, de anyám vagy apám mindig követ még ha fürdök is bekopognak 5percenként, de ha a szobában vagyok akkor még nem is kopognak :(

2014. ápr. 5. 17:45
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
Kommunikáció. Mondd meg nekik, hogy hagyjanak néha magadra...
2014. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mondom, de úgy tesznek ,mint ha meg sem hallanák még a szobám kulcsát is elrejtették
2014. ápr. 5. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nyaggatnak ennyit, mert nem normális hogy ennyire antiszociális vagy, és a nyakadra járnak, mert félnek hogy öngyilkos leszel. Próbálnak veled kapcsolatban maradni, hogy ne érezd magad magányosnak. Mi bajod az emberekkel???
2014. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nyilván azért akar egyedül lenni, mert idegesítik őt a szülei. Minek adsz hülye tanácsokat, ha nem vagy valamiben otthon?

Rengeteg ilyen szülő van, aki nem hagy szabad teret a gyerekének, ez nagyon elítélendő.

Valószínű túlféltik a gyereküket, és ez nekik megszokottá vált, nem veszik észre, hogy a gyereknek lettek intim szférái.

Ilyenkor egy kívülálló szakember felkeresése lenne célszerű a szülőktől függetlenül.

2014. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
látod kérdező én meg az ellentéted vagyok! Két kezem összetenném, ha vki érdeklődne felőlem, v vki lenne, akivel beszélhetnék, de nincs. vannak napok, amikor senkivel se tudok beszélni. Tehát becsüld meg amid van
2014. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!