Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút egy ilyen fiatalnak?...

Van kiút egy ilyen fiatalnak? Hogyan szerezhetne barátokat?

Figyelt kérdés

Olyannak aki magányos nincsenek barátai.Soha nem volt párja nem kell senkinek.Az önértékelése alacsony.A munkahelyén megalázták kitúrták és a végén kirúgták pedig igyekezett jól teljesíteni...


Köszönöm. :)



2014. márc. 28. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig van kiút a bajból, magányból. Keresni kell hasonló èrdeklődèsi körű embereket, illetve sorstársakat. Egy pszichológus felkeresèse kezdetnek elèg. Nem szabad teljesen bezárkózni. Az egyedüllèt frusztráló, feszültsègeket teremt az emberekben. Szüksège van mindenkinek valakire. Legyen az egy megèrtő társ, legjobb barát, megbízható szemèly, egyszóval bárki. Az emberi kapcsolatok fő cèlja a mindennapi kommunikáció fentartása, enèlkül jègbe zárva èlhetnènk az elkeseredettsèg ès a magány, a meg nem èrtettsèg kellemetlen, szorongást keltő èrzèseivel együtt.
2014. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak egy kérdésem lenne: Most magadról beszélsz? Mert ha igen akkor privátban elmondhatok pár dolgot, én is ebben a cipőben jártam régebben.
2014. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. nekem is elküldhetnéd a tanácsaidat...hasonló helyzetben vagyok én is
2014. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En birlak mert probalsz valtoztatni :D
2014. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok h probaltok segiteni. :)


2.Valaszolo irnal privit? Nagyon megkoszonnem. :)

2014. márc. 29. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most én is ebben a helyzetben vagyok... Aki szeretne beszélgetni, írjon nyugodtan! :) 18/L
2014. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!