Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek a depressziómmal?...

Mit kezdjek a depressziómmal? 19/L

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, nincsenek barátaim. Minden napom szinte ugyanaz, itthon ülök vagy fekszek, mert élni nincs kedvem, enni sem bírok, semmihez nincs kedvem. Senkivel nem tudom megbeszélni a dolgaimat, nincs szinte senki, akihez szóljak, így már egy hosszabb beszélgetésre is alkalmatlan lennék, totál leblokkolnék.:/ Normális válaszokat kérek, akik hasonló helyzetben vannak, mit kezdenek magukkal?
2014. ápr. 13. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meghívnálak egy teára, hogy kimozdulj otthonról, emberek között légy, és még a kommunikációt is gyakorold.
2014. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lett ez a szófosási igény ennyire elterjedt ? Fizikai munka, értelmes tevékenység, mint levezetés és szükséglet, az sehol.
2014. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.:

Hát az lehet rám is férne!

2014. ápr. 13. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Debrecen.
2014. ápr. 13. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a tea nem fog összejönni. De ettől függetlenül mozdulj ki otthonról, menj emberek közé!
2014. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Mondd élet, miért szopatsz, miért? Itt egy magányos ember akivel ismerkedheték, de Debrecenben lakik. Az összes magányos ember messze lakik. 23/F, Kecskemét
2014. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen idoszakom, korulbelul fel evig tartott.

A lenyeg, hogy kibillentsd magad a megszokott hetkoznapjaidbol. Nagyon jol tud jonni ha valakivel kitudja beszelni magat az ember, hogy mi nyomasztja mit szeretne elerni a jovoben. Tuzz ki, kissebb celokat a jovore nezve.

Nekem meg az utazas is nagyon sokat segitett, egy masik varos ahol teljesen mas mentalitassal birnak az emberek, eleinte fura volt de vegul megszoktam.

Fel a fejjel, lesz jobb is. :)

Ha gondolod irj nyugadton.

2014. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne rögzíteni hogy mindig ilyen voltál,vagy valami hatására alakult ki?

ui: Debrecen elég nagy ahhoz hogy ne kelljen elköltözzön másik városba mert 99% ugyanolyan természetű...

ui(2): Ha Debrecenből költözik környékre..csak rosszabbat talál... :D

Jó ötlet találni egy hobbit amit szeretsz,háziállat,vagy csak néha eljárni sétálni.

Ha netalán unatkozol,rám is rám írhatsz.Egy Debrecenhez közeli :) 19/F

2014. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat. Bennem is ők tartották a lelket amikor szükségem volt rájuk.
2014. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!